Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12607708

Frank Green Original Cloud 740 ml

Frank Green Original Cloud 740 ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Opakovatelně použitelná průhledná láhev Frank Green v bílé variantě, která je založena na eleganci a efektivní použitelnosti. Víčko neprotéká, a proto může být vaším parťákem na cestách. Je dostupná v několika barevných provedeních. Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
790 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
790 Kč
S novou kartou za

Popis

Spolehlivá láhev v bílé

Frank Green Original je krásná, lehká, průhledná láhev, hodící se do každé tašky. 100% těsnící víčko neproteče a praktický náústek vám umožní její pohodlné použití.

Vezměte ji kamkoli s sebou

Jste pořád v jednom kole a nedaří se vám dodržovat pitný režim? Právě pro vás je láhev Frank Green Original jako stvořená! Tato opakovaně použitelná láhev je vhodná pro uchování pitné vody, džusů, šťáv i smoothies. Vezměte ji s sebou na výlet, piknik či do kanceláře a zajistěte si pravidelný příjem tekutin i vy.

Špičková kvalita

Opakovaně použitelné lahve Frank Green Original jsou vyráběny z kvalitního materiálu, který neškodí vašemu zdraví ani vašemu okolí. Neobsahuje totiž škodlivé BPA látky a navíc je plně recyklovatelný. Neklouzavý povrch vám umožní pohodlné uchopení láhve. Frank green je vyroben z materiálu, který je vysoce odolný proti rozbití.

Výrobce:Frank Green