ChufaMix - sada pro výrobu rostlinného mléka

Značka: Náš kód: 100000774585

Partnerský prodej

ChufaMix - sada pro výrobu rostlinného mléka

ChufaMix je přístroj na výrobu rostlinných „mlék“. Celý popis

1390

1 390 Kč včetně DPH

Popis

Popis produktu

ChufaMix je přístroj na výrobu rostlinných „mlék“.

Pomocí přístroje ChufaMix si vyrobíte rostlinné „mléko“ za 1 minutu. Získáte tak zdravý nepasterizovaný nápoj z vašich vlastních surovin. Rostlinná „mléka“ můžete použít jako náhradu kravského mléka v klasických receptech. Důležitým rozdílem mezi rostlinnými mléky a živočišnými mléky  je, že rostlinná mléka neobsahují laktózu, lepek (kromě nápojů z obilnin) ani nasycené tuky.

Syrová rostlinná mléka jsou bohatá na nenasycené tuky, bílkoviny a vápník, vitamíny, minerály,   polyfenoly, fosfor, vlákninu. Oproti tomu průmyslově vyráběná rostlinná mléka procházejí procesem pasterizace a/nebo sterilizace a homogenizace, ztrácejí většinu svých výživových hodnot.

Čerstvě vyrobené nápoje si zachovávají všechny původní zdravotní a výživové vlastnosti živé stravy z ingrediencí, které použijete. ChufaMix s unikátním nerezovým sítkem je vyrobený z certifikovaných netoxických plastů bez BPA.

S Chufamixem si snadno sami vyrobíte mléka:

  • oříšková,
  • obilninová,
  • semínková,
  • sójová.

Ze zbylé drti si můžete připravit pomazánky, koláče, fašírky, či různé RAW pochoutky,

Jak používat: Naplňte nádobu pitnou vodou po značku 1/2 litru nebo 1 litr. Dejte filtrační vložku do nádoby a jemně nasaďte. Nasypte oříšky, cereálie, semínka nebo bylinky do filtrační vložky. Vsuňte tyčový mixér a 1 minutu mixujte na nejnižších otáčkách, pohybujte přitom mixérem pomalu nahoru a dolů, až ke dnu a po celém obvodu filtrační vložky. Vyjměte filtrační vložku z nádoby a do filtrační vložky dejte hmoždíř a jemně přitlačte, abyste vytlačili poslední kapky do nádoby. Můžete přidat cukr, med nebo jiná sladidla. Upozornění:

Před použitím si pročtěte návod k použití. ChufaMix funguje s každým běžným (neprůmyslovým) ponorným mixérem. Ponorný mixér není součástí balení přístroje ChufaMix.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Konzistence ostatní forma užívání