Počet nalezených produktů: 23

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Energy Balneol 100 ml
389 Kč

Bioinformační aromatická koupel Balneol s vysokým obsahem huminových látek a vybranou směsí éterických olejů harmonizuje především dráhy močového měchýře, ledvin, sleziny, tří zářičů, tlustého a tenkého střeva.


Energy Biotermal 350 g
299 Kč

Bioinformační koupelová sůl Biotermal z termální vody vřídla Podhájská obsahuje účinné látky podpořené bioinformacemi, které výrazně posilují celkový regenerační efekt. Koupel se solí Biotermal prospívá kondici i kráse a přispívá k rovnováze duše a těla.


Natu Epsomská sůl 100 % 1000 g
199 Kč

Epsomská sůl neboli hořká sůl je známá svými blahodárnými účinky na zdraví.


Natu Epsomská sůl 100% 500 g
119 Kč

Epsomská sůl neboli hořká sůl je známá svými blahodárnými účinky na zdraví.


Saloos 100% přírodní esenciální olej pro aromaterapii 10 ml
51 Kč

100% čistě přírodní esenciální oleje pro aromaterapii patří mezi nejkvalitnější na trhu. Každý esenciální olej prochází nejpřísnějšími laboratorními testy a musí splnit náročná výstupní kritéria.


Saloos Koupelový olej - Granátové jablko
115 Kč

Koupelový olej – Granátové jablko obsahuje excelentní olej s výtažky vzácného granátového jablka a účinnými antioxidačními látkami.


Saloos Koupelový olej - Jalovec 500 ml
384 Kč

Bylinný olej Jalovec k uvolnění po náročném dni, regeneruje a zvláčňuje pokožku, zanechává na ní jemný ochranný film a chrání ji před vysoušením.


Saloos Koupelový olej - Konopný 125 ml
118 Kč

Speciální receptura koupelového oleje s hojivým konopným olejem a zklidňujícími esenciálními oleji z rozmarýny, šalvěje a tea tree.


Saloos Koupelový olej - Rakytník-Orange
393 Kč

Koupelový olej – Rakytník-Orange je harmonizující olej s hojivým rakytníkem, antidepresivním pomerančem a osvěžujícím grepem pro dokonalou očistu těla a unavené mysli.


Topnatur Ovesná koupel s olejem z konopí 6x30 g
99 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ovesná koupel s olejem z konopí má příznivé účinky u dětí i dospělých při potížích s atopickým ekzémem, lupénkou, akné, suchou pokožkou a při dalších onemocněních kůže.