Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 4116112

Biolit sprej proti létajícímu hmyzu 400 ml

Biolit sprej proti létajícímu hmyzu 400 ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Výprodej
Biolit sprej proti létajícímu hmyzu. Celý popis
79 Kč
Prodává AZETO.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
79 Kč
S novou kartou za

8.7.2022 - 11.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Popis: Biolit sprej proti létajícímu hmyzu je insekticidní aerosol, který poskytuje dlouhotrvající ochranu a okamžitý účinek proti mouchám, komárům, vosám, molům a jinému létajícímu hmyzu v domácnosti. Pro dlouhotrvající ochranu je tu sprej proti létajícímu hmyzu od značky Biolit.

  • rychlý účinek na mouchy, komáry, sršně a vosy
  • účinné složení
  • dlouhotrvající ochrana

Složení: 1R-trans-fenothrin 1,25 g/kg, prallethrin 1 g/kg.

Návod k použití: Před použitím důkladně protřepejte. Výrobek můžete aplikovat přímo rozprašovačem nebo do rozprašovače nasaďte trubičku, která vám pomůže ošetřit hůře dostupná místa. Pro okamžité hubení stříkejte přímo na hmyz. Pro dlouhodobý účinek nastříkejte prostředek na mravenčí cestičky a jejich okolí, do míst kudy, se mravenci dostávají do místností a na ostatní místa předpokládaného výskytu hmyzu. Prostředek aplikujte ze vzdálenosti přibližně 20 cm. Účinnost přípravku po zaschnutí zůstane zachována 8 týdnů, pokud není povrch omyt, otřen nebo vystaven přímému slunečnímu svitu. Dobu účinnosti snižuje také pórovitost ošetřovaného povrchu.

Důležité upozornění: 

Používejte dle návodu. Nestříkejte na osoby a zvířata. Před aplikací odneste nebo zakryjte potraviny, zařízení k přípravě potravin a nádobí. Před použitím odstraňte nebo zakryjte terária, akvária a zvířecí klece. Při postřiku mějte vypnutý vzduchový filtr u akvária. Nestříkejte na tapety. Aplikujte minimálně 1 m od všech povrchů a stěn. Skladujte odděleně od potravin, nápojů a krmiv pro zvířata. Používejte pouze v dobře větraných prostorách.

Biocidní přípravky používejte bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.