MosquitNo Dekorativní květináč s citronelovou vůní

MosquitNo Dekorativní květináč s citronelovou vůní

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Dekorativní květináč uvolňující citronelovou vůni pomáhá odpuzovat komáry z bytu i ze zahrady po dobu 6–8 týdnů. Součástí balení jsou náhradní náplně. Celý popis
279 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Skladem u partnera 5+ kusů

9.12.2021 - 10.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera SkyTech Corporation, s.r.o.

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100021978872

Popis

Dekorativní květináč MosquitNo Trendy Citronella Flower Pot je malý silikonový květináč s aromatickými náplněmi na bázi citronely a je tak vítanou alternativou repelentů a vonných tyčinek. Citronela je totiž známá svou aromatickou vůní, která odpuzuje komáry a další hmyz. Citronelový květináč lze umístit do ložnice, na balkón i na zahradu, na terasu, do karavanu nebo kanceláře. Citronelová vůně se z květináče uvolňuje postupně, a to po dobu 6–8 týdnů. Součástí balení jsou rovněž 4 náhradní náplně. 

Květináč je dostupný ve 4 různých designech, dle dostupnosti na skladu.

Složení: Citronelový olej 15 % (1,8g) v jedné náplni, neopracovaná guma 65 %, Zinc iron Oxide, Iron Oxide, Ultramarine blue, Calcium Carbonate, Zinc Stearate and Sulfur (10 %), barvivo 10 %.

Hmotnost jedné náplně: 3 g.

Upozornění: Udržujte mimo dosah dětí a zvířat. Obsahuje citronelový olej. Může způsobovat podráždění očí. Po kontaktu s náplněmi si pečlivě umyjte ruce.