MosquitNo Náramek s citronelou Regular

MosquitNo Náramek s citronelou Regular

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Módní náramek MosquitNo Regular je vyroben ze speciální silikonové gumy, která postupně uvolňuje citronelovou vůni minimálně 72 hodin. Náramek je vhodné použít při cestování či jiných outdoorových aktivitách. V balení po 1 ks. Vyrobeno v mixu 10 barev. (Nedokážeme zaručit doručení konkrétní barvy.) Celý popis
89 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Skladem u partnera 5+ kusů

7.12.2021 - 8.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera SkyTech Corporation, s.r.o.

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100021973498

Popis

Citronelový náramek MosquitNo Regular je vítanou alternativou k mnohdy lepkavým a těžkopádným krémovým repelentům a vonným tyčinkám. Citronela je totiž známá svou aromatickou vůní, která odpuzuje komáry a další hmyz. Během intenzivního výzkumu MosquitNo vyvinulo silikon, který dokáže pohlcovat kapaliny a pozvolna je uvolňovat.

Díky této technologii se z náramků line citronelová vůně po dobu minimálně 72 hodin. Vůně byla získána z přírodních látek rostlin. K praktičnost náramků přispívá též fakt, že jsou voděodolné a vhodné pro děti. Náramky je vhodné použít při sportování, cestování a jiných outdoorových aktivitách.

Upozornění: Nevhodné pro děti mladší 3 let. Nepoužívat v případě alergie na citronelu. Pouze pro vnější použití. Používat pouze pod dohledem rodičů. Neskladujte v blízkosti potravin a nápojů. Skladujte na chladném suchém místě. Pokud se objeví vyrážka, opláchněte postižené místo tekoucí vodou a zalepte náplastí. Pokud potíže přetrvávají, vyhledejte lékařskou pomoc. V případě zvracení, vyhledejte lékařskou pomoc.