MosquitNo Samolepky s citronelovou vůní (5x6 ks)

MosquitNo Samolepky s citronelovou vůní (5x6 ks)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Samolepky MosquitNo uvolňující citronelovou vůni minimálně 72 hodin. Samolepky jsou vhodné při sportování, kempování a dalších outdoorových aktivitách. Lze je nalepit na textil, postel, karavan či stan. V balení po 5 × 6 ks samolepek. Celý popis
439 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Skladem u partnera 5+ kusů

9.12.2021 - 10.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera SkyTech Corporation, s.r.o.

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100021965309

Popis

Praktické citronelové samolepky MosquitNo SpotZzz Stickers jsou 100% přírodní a neobsahují žádnou kapalinu. Díky citronelové vůni, kterou uvolňují postupně 72 hodin, jsou vítanou alternativou k mnohdy lepkavým a těžkopádným krémovým repelentům a vonným tyčinkám. Citronela je totiž známá svou aromatickou vůní, která odpuzuje komáry a další hmyz. Samolepky se často používají při sportování a dalších venkovních aktivitách – lze je nalepit na oblečení, spací pytel, rám postele, karavan nebo stan.

Obsah balení: 5×6 ks samolepek s různými barevnými motivy

Upozornění: Nevhodné pro děti mladší 3 let. Pouze pro vnější použití. Nepoužívejte v případě alergie na citronelu. Nepoužívejte přímo na kůži. Neskladujte v blízkosti potravin a nápojů. Děti smí používat pouze pod dohledem rodičů. Skladujte na chladném suchém místě. Po použití si umyjte ruce. Pokud se objeví vyrážka, opláchněte postižené místo tekoucí vodou a zalepte náplastí. Pokud potíže přetrvávají, vyhledejte lékařskou pomoc. V případě zvracení vyhledejte lékařskou pomoc.