Raid Proti mravencům 1 ks

Raid Proti mravencům 1 ks

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Popis Raid® insekticidní nástraha k hubení mravenů (Lasius niger) (PT 18) umožňuje nepřetržitou a účinnou kontrolu. Nástraha, kterou dělnice odnesou do hnízda, vyhubí celou kolonii, včetně larev a královny. Celý popis
118 Kč

Skladem u partnera 5+ kusů

28.1 - 29.1 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera E-AGEO.cz s.r.o.

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100021362400

Popis

Popis Raid® insekticidní nástraha k hubení mravenů (Lasius niger) (PT 18) umožňuje nepřetržitou a účinnou kontrolu. Nástraha, kterou dělnice odnesou do hnízda, vyhubí celou kolonii, včetně larev a královny. Přípravek je určený pouze k likvidaci mravenců ve vnitřních prostorech a venku na terasách a balkonech.  

•Zahubí celou kolonii mravenců za 2 týdny •Pro vnitřní a vnější použití Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíOpatrně rozstřihněte a před použitím si přečtěte další pokyny.

Návod pro použití:

  1. Opatrně propíchejte ostrým předmětem (nůžkami, šroubovákem, atd.) perforovanou část na boční straně hliníkové dózy s nástrahou, tím pro mravence vytvoříte vstupní a výstupní otvory.
  2. Nástrahu umístněte do blízkosti mravenišť nebo na mravenčí stezky-podél stěn a základových desek, do rohů, pod dřezy a do skřínek. Neměla by být vystavena přímému slunečnímu záření.
  3. Maximálního účinku dosáhnete pravidelnou kontrolou nástrahy. Na každé místo podle stupně zamoření umístněte 1 až 2 nástrahy. Na terasách a balkónech je chraňte před deštěm. Doba trvání aplikace nástrahy nesmí přesáhnou dva týdny.SkladováníDoba použitelnosti: 2 roky.Podrobná data Bezpečnostní varováníUchovávejte obal s bezpečnostními pokyny během celé doby používaní.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtete označení a informace o přípravku.

Raid® insekticidní nástraha k hubení mravenců.

Účinná látka: 0,168 g/l spinosadu (0,015% – 0,015 g/100 g).

Insekticid reg. BPR 364–52. Účinná látka a biocidní přípravek jsou schváleny podle nařízení o biocidních přípravcích (nařízení (EU) č. 528/2012).

Uchovávejte mimo dosahu dětí.

Zachovejte vnější obal s bezpečnostními upozorněními do úplného spotřebování přípravku. Uchovávejte odděleně od potravin, nápojů a krmiv.

Obsahuje sloučeninu 5-chloro-2-methyl-2H-isothiazol-3-one a 2-methyl-2H-isothiazol-3-one (3:1). Může vyvolat alergickou reakci.Jazyk produktuHlavní jazyk návodu – čeština Instalační jazyk – češtinaJazyky na balení•Čeština•SlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno – Insekticidní nástraha Varianta – K hubení mravenců