General NANO GNP Glass & Mirrors Cleaner Automotive sada
295 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada čistících prostředků pro automobily. Slouží k dodání lesku bez nepříjemných šmouh a pomáhá zbavit vaše vozidlo od vrstvy pylu či hmyzu ze skleněných částí. GENERAL NANO GNP Glass & Mirrors Cleaner Automotive sada obsahuje mimo hlavní výrobek sadu útěrek a jednorázové rukavice.

General NANO GNP Waterless & Wax 3v1 Automotive sada
955 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada čistících prostředků pro automobily. Slouží k obohacení stávající barvy, dodání lesku bez nepříjemných šmouh a pomáhá zbavit vaše vozidlo od vrstvy pylu či hmyzu, jak z karoserie, tak ze skleněných částí. GENERAL NANO GNP Waterless & Wax 3v1 Automotive sada obsahuje 2 čistící přípravky, sadu útěrek a jednorázové rukavice.

Pikatec Sada na ochranu skla
499 Kč

Nano sada pro přípravu a ochranu venkovních i vnitřních skleněných ploch. Je ideální pro ošetření sprchových koutů, zrcadel, oken, skleněných vitrín, nábytku, zimních zahrad, přístřešků či bazénových zakrytí a všude tam, kde sklo přijde do kontaktu s vodou a tvoří se na něm vodní kámen. Využití 8 m2

Marvelous Čistič skel
139 Kč

Čistič skel je přípravek s vysokým čistícím účinkem. Nezanechává šmouhy a sklu propůjčí brilantní lesk. Odstraňuje znečištění od nikotinu, zbytky silikonu, mastnoty a usazené saze.

Marvelous Odstraňovač hmyzu
149 Kč

Odstraňovač hmyzu je rychlý a efektivní čistič, který je obzvláště šetrný k materiálu a laku. Spolehlivě odstraňuje zbytky hmyzu, ptačího trusu a paliva z přetankování.

Pikatec Ceramic odmašťovač a rozlešťovač
299 Kč

Používá se především pro finální odmaštění autoskel či jiných povrchů před aplikací ochranných politur Pikatec a k jejich následnému rozleštění. Má výborné odmaštovací účinky, pro jakékoliv povrchy. Usnadňuje rozleštění ochraných politur Pikatec především u ochrany skla.

Čistič skel 500 ml
89 Kč

VYČISTÍ – ODMASTÍ – BEZE ŠMOUH Brilantní lesk a dokonalá čistota – pro sklo a plastové povrchy Čistič skel je speciálně vyvinutý rychleschnoucí prostředek, který účinně odstraňuje veškeré nečistoty. Čistič skel je bezpečný a snadno použitelný, neobsahuje amoniak, brusiva ani silikony.

Nigrin  Utěrky na sklo 15ks
77 Kč

Nigrin Utěrky na sklo, 15 ks, pečlivě vyčistí všechny skleněné plochy v autě, ale i mimo auta

Nanotechnologie Nano Autosklo set
499 Kč

Kompletní set pro čelní sklo automobilu. Efekt certifikován laboratořemi TÜV. Od rychlosti 70km/h menší potřeba používat stěrače, lepší viditelnost a údržba. Aplikace vydrží až 1 rok nebo 20.000 km

AUTOLAND Čistič oken a skel, 750 ml
73 Kč

Čistič oken a skel, s přídavkem alkoholu. Na mytí autoskel, reflektorů, oken, zrcadel, apod. Odmašťuje, dodává lesk, nezanechává šmouhy. Je bezpečný pro plasty, laky a všechny typy reflektorů.

AUTOLAND Pěnový čistič oken a skel, 400 ml
90 Kč

Pěnový čistič oken a skel, s přídavkem čpavku. Pro autoskla, reflektory, okna, zrcadla apod. Rychle odmašťuje, čístí, nezanechává šmouhy. Bezpečný pro stěrače, laky, běžné i xenonové reflektory.

Turtle Wax Čistič oken a skel Clearvue, 500 ml
230 Kč

Čistič oken a skel. Vysoce účinný přípravek na mytí autoskel, zrcátek, reflektorů, oken, zrcadel, skel apod. Odstraňuje špínu, mastné a nikotinové usazeniny. Nezanechává šmouhy.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Přípravky na mytí skel do auta.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Přípravky na mytí skel do auta výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Přípravky na mytí skel do auta akce.