Herb Pharma Fytofontana ViroStop ústní sprej 30 ml + Fytofontana ViroStop 25 ml (1 + 1 zdarma)

Značka: Herb Pharma Náš kód: 100002763208

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Herb Pharma Fytofontana ViroStop ústní sprej 30 ml + Fytofontana ViroStop 25 ml (1 + 1 zdarma)

Tento balíček obsahuje: Fytofontana ViroStop ústní sprej 30 ml, Fytofontana ViroStop 25 ml. . Celý popis

189

189 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002763208

Popis

Popis produktu

Tento balíček obsahuje:

  • Fytofontana ViroStop ústní sprej 30 ml,
  • Fytofontana ViroStop 25 ml.

ViroStop sprej obsahuje jedinečnou kombinaci přírodních složek pro naší imunitu a dýchací cesty.

Složení

Extractum Cisti creticus eriocephalus , Echinacea purpurea, Salvia officinalis, Acerola dried extract, Citrus bioflavonoid complex, Suprasweet, Ol.menthae piperitae, Kalium sorbat, Aqua

Dávkování

Aplikujte 2× denně 5 vstřiků do úst, dětem starším 6 let se podávají 2× 2 vstřiky denně. V případě akutního stavu aplikujte 3× denně 5 vstřiků do úst, dětem starším 6 let se podávají 3× 2 vstřiky denně.

Sprejová forma umožňuje jednoduchou a rovnoměrnou aplikaci na sliznici. Začněte s užíváním ViroStop spreje ihned při prvních příznacích prochladnutí (škrábání v krku, kýchání), dříve než se onemocnění vyvine. Taktéž ho používejte, pokud jste vystavení riziku nákazy.

Pro dosažení lepšího efektu užívejte ještě 3 dny po odeznění onemocnění. Délka aplikace by neměla překročit 14 dní.

Upozornění

Zdravotnická pomůcka je určená pro dospělé a děti od 6 let. Kontaktujte svého lékaře v případě, pokud příznaky onemocnění přetrvávají déle jak 7 dní, pokud se příznaky zhoršují nebo jsou provázené horečkou, pokud jste těhotná nebo kojíte. Země původu Velká Británie.

Přípravek Fytofontana ViroStop obsahuje jedinečnou kombinaci rostlin pro normální funkci imunitního a dýchacího systému.

Dávkování

Užívejte 10 kapek 2× denně. Před použitím protřepejte.

Upozornění

Doplněk stravy. Uchovávejte mimo dosah a dohled malých dětí. Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě 10–25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte jako náhradu pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Při použití ViroStop kapek můžete dočasně pociťovat mírné brnění na jazyku. Tyto pocity jsou dočasné a přirozené. Případné jemné usazeniny jsou zapříčiněné rostlinnými složkami, které přípravek obsahuje, a žádným způsobem neovlivňují kvalitu výrobku.

Balení:
  • Fytofontana ViroStop ústní sprej 30 ml,
  • Fytofontana ViroStop 25 ml.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Konzistence kapky, spreje a pěny
Části těla a problematiky Dutiny, Normální funkce dýchacích cest, Nosohltan, Zdravé dýchací cesty, Ústa, Ústní vody a spreje