Botanic Acai prášek 50g

Botanic Acai prášek 50g

Zatím nehodnoceno
Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Prášek Acai výborně poslouží lidem, kteří žijí ve stresovém prostředí a potýkají se s nedostatkem sil. Acai má přínos pro osoby s náročným fyzickým či psychickým zaměstnáním a podnikatele s minimem volného času. Celý popis
197 Kč
Prodává Botanic
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
197 Kč
Levněji s novou kartou za

18.5.2022 - 19.5.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

ACAI A SLOŽENÍ

Pokud bychom si udělali rozbor, překvapila by nás komplexnost zastoupených látek. Mezi ně patří například vitaminy A, B (1,2,3,6 a 12), C a E. Krom vitamínů jsou to ale i stopové prvky a minerály jako hořčík, fosfor, vápník, bór a podobné. Tyto látky nalezneme v mnoha produktech. Nenasycené mastné kyseliny Omega 3, 6 a 9 však jen zřídka. Proto je ovoce z palmy Acai také tak oblíbené. Dalšími podstatnými látkami jsou například aminokyseliny. Především mluvíme o těch esenciálních, které si tělo nedokáže vyrobit samo. Spoléhá se tak, že je budeme doplňovat ve stravě. Dále si zmiňme přírodní steroly, glykoproteiny, vlákninu, ale i bílkoviny. To vše dává dohromady komplexní doplněk, kterým Acai je.

JEDINĚ SPRÁVNÉ DÁVKOVÁNÍ

Ke každému výrobku patří i správné dávkování. Jinak to není ani u Acai. Prášek z plodů by se tak měl dávkovat v množství 3–6 gramů.

JAK TO UŽÍVAT?

Ideální použití prášku je rozmíchat jej ve vodě. Stejně tak jej můžeme přimíchat i do jídla, nebo Smoothie.