Botanic Boswellia 100g

Botanic Boswellia 100g

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Boswellia serrata obsahuje cennou pryskyřici, která pomáhá při zánětlivých onemocněních v těle a při kloubních potížích. Vyzkoušejte prášek z Boswellie a přesvědčte se o jejích pozitivních účincích na své zdraví! Celý popis
119 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: Botanic

Skladem u partnera 5+ kusů

4.8.2021 - 5.8.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Botanic

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100031728422

Popis

CO V BOSWELLI NALEZNEME?

Pro výrobu prášku z Kadidlovníku se využívá jeho pryskyřice. Ta obsahuje důležité boswellové kyseliny, jež jsou známy pro své silné protizánětlivé účinky. Dále se v ní nacházejí další účinné látky, silice a kyseliny. Kvalita kadidla a podíl jednotlivých účinných látek se liší podle toho, v jakých podmínkách strom roste. Paradoxem je, že stromy v suchém a kamenitém prostředí sice produkují méně pryskyřice, ale ta má nejvyšší podíl boswellových kyselin. Nejkvalitnější je tedy pryskyřice ze stromů z africké oblasti kolem Rudého moře a z Arabského poloostrova.

ÚČINKY BOSWELLIE SERRATA

Jak už jsme se v úvodu zmínili, pryskyřice z Boswellie se využívá při náboženských obřadech a rituálech. Její nezaměnitelnou vůni můžeme cítit například v kostelech. Pryskyřice nalézá své uplatnění v průmyslu a v potravinářské oblasti, ale díky vysokému podílu boswellových kyselin slouží také v tradičních medicínách. Čím jsou tyto kyseliny prospěšné pro naše zdraví? Působí blahodárně na klouby, které potřebujeme pro bezbolestný pohyb. Můžeme se tak zbavit ztuhlosti kloubů a na to navazujících problémů. Kdybychom zapátrali po dalším přínosu Boswellie, narazili bychom na její pozitivní vliv na trávicí ústrojí a další.

VEDLEJŠÍ ÚČINKY UŽÍVÁNÍ

Při užívání Boswellie nebyly prokázány žádné vedlejší účinky. Její užívání by však měli pro jistotu zkonzultovat se svým lékařem lidé s vážnými zdravotními problémy a těhotné a kojící ženy.

JAKÁ DÁVKA JE TA SPRÁVNÁ?

Prášek z Boswellie je vhodný pro milovníky tradičního užívání bylin. Pro odvážení prášku budete potřebovat digitální váhu, ale postupem času budete mít denní množství v oku. Doporučujeme Vám, abyste brali 2 g prášku denně (2× odměrka 1g).

JAK NEJLÉPE UŽÍVAT?

Prášek z Boswellie můžete jednoduše rozmíchat v 200 ml vody, čaji nebo Smoothie a vypít. Další možností je vmíchat prášek do pokrmu.