Country Life Mořské řasy Arame Muso 100 g

Značka: Country Life Náš kód: 100000771282

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Country Life Mořské řasy Arame Muso 100 g

Řasa Arame má nasládlou chuť, což způsobuje vysoký obsah přírodního cukru. Obsahuje velké množství jódu, vápníku a vlákniny. Celý popis

271

271 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100000771282

Popis

Popis produktu

Řasa Arame má nasládlou chuť, což způsobuje vysoký obsah přírodního cukru. Obsahuje velké množství jódu, vápníku a vlákniny.

Řasa Arame, která má velmi jemnou chuť i aroma, roste na pobřeží japonského ostrova Izu. Arame se sbírá ručně, potom se 7 hodin vaří a suší na slunci. Pro lepší užití v kuchyni se krájí na tenké nudličky.

Mořské řasy servírujte sice v malých množstvích, ale zato pravidelně. Používají se spíše jako koření při vaření luštěnin (doba přípravy se tím zkracuje) nebo se přidávají pro zvýraznění chuti do polévek či zeleninových jídel. Řasy, které jsou vlastně jakousi mořskou zeleninou, obsahují o 10–20 % více minerálních látek než běžná zelenina. Navzdory vysoké schopnosti vstřebávat minerály neabsorbují řasy z mořské vody škodlivé látky. Kde je stupeň znečištění vody příliš vysoký, tam řasy prostě nerostou.

Jak používat:

Arame opláchněte a namočte do vody na 10 minut. Vodu slijte a použijte pro přípravu polévek, do salátů s dušenou mrkví a ředkví, cibulí a pórkem. Řasy vařte 20–30 minut. Řasy při vaření zvětší svůj objem 5–6×.

Balení:

100 g

Upozornění:

Země původu Japonsko.


Složení:
 
Složka / Množství
Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU
Složka / Schválená zdravotní tvrzení
Mořské řasy Arame (Eisenia bicyclis)

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Konzistence ostatní forma užívání
Štítek Bez laktózy, Bez lepku, Bez přidaného cukru, Bio, Vegan, Vege
Části těla a problematiky Mořské řasy, Ostatní superpotraviny, Štítná žláza