Botanic Moringa 150g

Botanic Moringa 150g

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Prášek z listů Moringy dodá organismu potřebnou dávku vitaminů, minerálů, antioxidantů a bílkovin. Díky tomu dokáže udržet tělo v dobré fyzické a psychické kondici. Navíc výraznou měrou podporuje imunitní systém a Vy se budete znovu cítit na dvacet let! Celý popis
249 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: Botanic

Skladem u partnera 5+ kusů

3.8.2021 - 4.8.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Botanic

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100031863587

Popis

CO V MORINZE NALEZNEME?

Prášek z listů Moringy je bez nadsázky nabitý velkým množstvím vitaminů, minerálů a proteinů, které prokážou velkou službu sportovcům, osobám v rekonvalescenci, dětem, seniorům, vegetariánům i lidem s nadměrným stresem. Obsahuje 46 silných antioxidantů nezbytných pro zachování mladistvé vitality a energie. V rostlině nalezneme podstatný podíl nenasycených mastných kyselin, stopových prvků a aminokyselin. Všechny tyto aktivní látky si poradí s mnoha zdravotními problémy a dokážou celkově zkvalitnit život a podpořit duševní a fyzickou kondici. Moringa je také ceněna pro vysoký podíl bílkovin pro stavbu svalů, a vlákniny pro rychlé a šetrné trávení.

ÚČINKY MORINGY

Zaměřme se nyní na to, jak Moringa působí v lidském organismu. Budete udiveni, s čím vším Vám pomůže a ne nadarmo se stala součástí lidového léčitelství. Moringa je důležitým antioxidantem a bojuje v těle proti volným radikálům, které způsobují stárnutí organismu a mohou vyvolat řadu zdravotních neduhů. Moringa pomáhá odbourat stres a zlepšuje celkovou imunitu těla, čímž snáze odoláte všudypřítomným virům a bakteriím. Rovněž harmonizuje trávení a odstraňuje potíže s nadýmáním. Podporuje zdravý zrak, který může slábnout každodenní prací před obrazovkou počítače. Vyzkoušet ji mohou také lidé, kteří se pokoušejí zhubnout, neboť Moringa dokáže utlumit zvýšenou chuť k jídlu. Výraznou měrou také zásobuje kosti a zuby vápníkem a pomáhá ženám přečkat období menopauzy.

VEDLEJŠÍ ÚČINKY UŽÍVÁNÍ

I když Moringa nemá žádné zaznamenané vedlejší účinky a je vhodná také pro těhotné a kojící ženy, měly by se o jejím užívání poradit se svým ošetřujícím lékařem. To samé platí také pro osoby se zdravotními problémy.

JAKÁ DÁVKA JE TA SPRÁVNÁ?

Pokud Vás Moringa zaujala a chcete, aby se stala součástí Vašeho života, užívejte jednou až dvakrát denně 2 – 3 gramy prášku. Na počátku užívání můžete denní dávku snížit, abyste vypozorovali, jak na Vás Moringa působí.

JAK NEJLÉPE UŽÍVAT?

Prášek se velmi snadno odměřuje díky přiložené odměrce. Vsypat ho můžete do sklenice vody a rozmíchat, popřípadě ho můžete přidat do pokrmu, kaší, jogurtu nebo zeleninového či ovocného Smoothie.