Natural Medicaments Prebiotika Optimal 30 sáčků

Natural Medicaments Prebiotika Optimal 30 sáčků


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Nová generace prebiotik pracující s cíleným uvolňováním v jednotlivých částech trávicího traktu. Unikátní prebiotikum působící po celé délce tenkého i tlustého střeva; nová generace prebiotik s prodlouženým účinkem. Celý popis

203
225 Kč
203 Kč
-9%
Skladem 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100002416561

Popis

Popis produktu

Nová generace prebiotik pracující s cíleným uvolňováním v jednotlivých částech trávicího traktu.

Unikátní prebiotikum působící po celé délce tenkého i tlustého střeva; nová generace prebiotik s prodlouženým účinkem. Prebiotikum Optimal jsou funkční potravina, která normalizuje celkový zdravotní stav organismu tím, že selektivně podporuje růst a aktivitu zdraví prospěšných bakterií střevní mikroflóry.

Obsahuje fruktooligosacharidy (FOS*), jako uhlovodíkové polymery s třemi nebo více monomerními jednotkami, které nejsou tráveny ani vstřebávány v tenkém střevě lidského organismu a přecházejí do tlustého střeva, kde podporují růst zdravé střevní mikroflóry zejména bifidogenního typu.

Unikátní koktejl prebiotických fruktooligosacharidů s variabilní délkou řetězců, které se postupně rozkládají v celé délce tenkého i tlustého střeva. Tím je zajištěna unikátní podpora množení přátelských bakterií v celém trávicím traktu. Vysoká koncentrace fruktooligosacahridů podporuje množení bakterií zejména bifidogenního typu. Fruktooligosacharidy s variabilní délkou řetězce jsou odolné proti hydrolýze v horním trávicím traktu a přecházejí do dalších částí tenkého a tlustého střeva, kde podporují růst probiotických bakterií.

JEDNÁ SE O ZCELA UNIKÁTNÍ PŘÍSTUP POSTUPNÉHO UVOLŇOVÁNÍ A ŠTĚPENÍ PREBIOTIKA. Díky tomu působí v délce celého střeva. Současná probiotika jsou většinou rozštěpena a strávena bakteriemi na konci tenkého střeva a na začátku tlustého střeva. Prebiotika Optimal obsahují unikátní směs prebiotických fruktooligosacharidů, která rovnoměrně podporuje růst přátelských bakterii ve všech částech jak tenkého, tak tlustého střeva. Prebiotika se postupně rozkládají a jedinečně tak zvyšují počet laktobacilů v tenkém střevě až 50× a počet bifidobakterií v tlustém střevě až 100×. V tlustém střevě prebiotikum navíc zvyšuje produkci butyrátu a tím je obnovena integrita střevní sliznice a omezen výskyt střevních zánětů.

Dávkování:

1 sáček (6 g ± 5 %) 1–2× denně a to ráno (nebo ráno a večer), vždy před jídlem nebo během jídla rozpustit ve vodě, čaji nebo jiném nápoji a vypít. Sediment není na závadu a lze ho zkonzumovat. Je tvořen dlouhořetězcovými fruktooligosacharidy.

Dětem od 3 do 12ti let je možné podávat poloviční dávku Prebiotik.

Po upravení stolice lze snížit dávkování na 1 sáček 1× za dva dny.

Balení:

30 sáčků

Upozornění:

Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C.

Případné ztvrdnutí obsahu sáčku není na závadu. 


Složení:
 
Složka / Množství
Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU
Složka / Schválená zdravotní tvrzení
Probiotické a prebiotické bakterie
Fruktooligosacharidy

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Konzistence porcované
Štítek Bez laktózy, Bez lepku, Bez přidaného cukru, Vegan, Vege
Části těla a problematiky Imunita trávicího traktu, Probiotika a prebiotika, Střeva