Ceumed Elimax 100 ml

20%
Hodnocení: 1
Ceumed

Ceumed Elimax 100 ml

20%
Hodnocení: 1
Ceumed

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Elimax® je unikátní přípravek, který vši a hnidy usmrcuje a navíc chrání vlasy před opětovným parazitárním napadením. Účinek se dostaví již po patnácti minutách. Přípravek není nutné nechat působit déle nebo přes noc. Celý popis

199
1 1
224 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
199 Kč
Skladem u partnera 5+ kusů
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100016737574

Popis

Popis produktu

Elimax® je unikátní přípravek, který vši a hnidy usmrcuje a navíc chrání vlasy před opětovným parazitárním napadením. Účinek se dostaví již po patnácti minutách. Přípravek není nutné nechat působit déle nebo přes noc.

  • Speciální technologie faktoru LPF chrání před opětovným napadením
  • Klinicky ověřená účinnost
  • Snadno smývatelný (bez silikonu)
  • Bez insekticidu
  • Příjemná vůně
Složení :

Oligodecenový olej, pěnící složky, LPF™ (sezamový olej, akrylátový kopolymer), aroma.

Jak používat:

Aplikace: Pro aplikaci šamponu Elimax® přímo na pokožku hlavy použijte praktický aplikátor. Šampon naneste na celý povrch hlavy a na všechny vlasy. Vtírejte důkladně od kořínků po konečky a zvláštní pozornost věnujte oblasti za ušima a vlasům na zadní části hlavy. Nechte přípravek působit 15 minut. Dlouhé vlasy sepněte nahoře sponkou.

Umyjte si vlasy. Nejdříve vlasy navlhčete menším množstvím vody a vytvořte pěnu. Pěnu opláchněte velkým množstvím vody. Vlasy nemusíte znovu umývat běžným šamponem. Úspěšnost léčby lze zvýšit důkladným pročesáním vlasů jemným odvšivovacím hřebenem. Vlasy je vhodnější osušit ručníkem, vysoušeč vlasů může více podráždit pokožku. Vlasy zkontrolujte po 7 dnech. Ve většině případů postačí jediná aplikace. Naleznete-li vši i po 7 dnech, léčbu opakujte.

Balení:

250 ml

Upozornění:

Výrobek nepoužívejte pokud jste přecitlivělí na kteroukoliv složku přípravku. Zabraňte kontaku s očima a sliznicemi (ústa, nos), vdechnutí do plic. Jen na zevní použití. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Konzistence Gely a masti
Části těla a problematiky Vši