Omega Pharma Paranit sprej 60 ml + 40 ml ZDARMA + šampon 100 ml ZDARMA + hřeben ZDARMA
359 Kč

259 Kč
- 27 %
+ doprava zdarma

Akce

Paranit sprej rychle, bezpečně a bez kompromisů zabíjí vši a hnidy do 15 minut. Současně je Paranit maximálně šetrný k citlivé dětské pokožce, neboť neobsahuje chemické insekticidy, ale kvalitní patentovanou přírodní recepturu s kokosovým a anýzovým olejem, která vši jednoduše udusí a dehydruje.


Medisana Hřeben odvšivovací LC870 s LED světlem
669 Kč
+ doprava zdarma

Hřeben odvšivovací LC870 s LED světlem účinně zneškodňuje vši bez použití chemických prostředků, přičemž používá napětí mezi zuby, které při dotyku okamžitě ničí jak vajíčka, tak i samotné vši.


AUSTRALIAN BODYCARE Hair Spray proti vším 150 ml
299 Kč
+ doprava zdarma

Australian Bodycare Hair Spray proti vším – pokud máte časté problémy s vešmi a trávíte mnoho času léčbou, doporučujeme vám vyzkoušet preventivní sprej pro problematické vlasy – vhodný také k vyhubení hnid.


Omega Pharma Paranit šampon 100 ml + hřeben
263 Kč
+ doprava zdarma

Šampon Paranit s dvojitým účinkem a 100% účinností vši a hnidy udusí a zároveň dehydratuje. Navíc je jeho používání stejně pohodlné jako běžné mytí vlasů.


MedPharma Tea Tree Oil - 100% rostlinná silice z australského čajovníku 10 ml
99 Kč

79 Kč
- 20 %
+ doprava zdarma

Akce

Tea Tree Oil je 100% rostlinná silice z čajového stromu (Melaleuca alternifolia), který pochází z východní Austrálie. Olej má neobyčejně silné antiseptické účinky. Tato silice je vhodná do relaxačních koupelí pro osvěžení pokožky nebo k péči o nohy, ke stimulačním masážím, do aromalampy.


AUSTRALIAN BODYCARE Hair Rinse po odvšivení 250 ml
299 Kč
+ doprava zdarma

Australian Bodycare Hair Rinse po odvšivení funguje jako prevence. Chrání, osvěžuje a snižuje nebezpečí výskytu vší. Obsahuje 100% přírodní tea tree olej s jedinečným preventivním účinkem, který lze použít v případě výskytu vší.


Dr. Müller VšiVen balzám 150 ml a šampon 150 ml
235 Kč
+ doprava zdarma

VšiVen je sada přípravků na bázi přírodních látek, které jsou určené pro ošetření zavšivených vlasů. Přípravky obsahují esenciální rostlinné oleje (rostlinné silice) a ovocné extrakty, které omezují výskyt vší ve vlasech. Balzám i šampon jsou účinné, snadno aplikovatelné a bezpečné.


AUSTRALIAN BODYCARE Anti Lice 100 ml
399 Kč
+ doprava zdarma

Anti Lice neobsahuje parabeny a insekticidy. Ideální pro léčbu výskytu vší u dětí mladších tří let. Účinná léčba při výskytu vší a hnid pomocí přírodního oleje tea tree. Tento produkt vám umožňuje zvolit si jednorázovou léčbu, která trvá pouhých 15 minut.