Good Clean Obnovující lubrikační gel navracející zdraví vagíny 60 ml

Good Clean Obnovující lubrikační gel navracející zdraví vagíny 60 ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Obnovující lubrikační gel navracející zdraví vagíny zvyšuje potěšení z milování a vyrovnává pH. Hydratuje a imituje přirozenou lubrikaci. Napomáhá snížit vznik zánětů a mykóz. Ulevuje od pocitu sucha a diskomfortu. Bezpečný v kombinaci s kondomy a erotickými pomůckami. Vhodné pro každodenní použití. Celý popis
689 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: Vivantis

Skladem u partnera 5+ kusů

27.7.2021 - 28.7.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Vivantis

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100056008048

Popis

Obnovující lubrikační gel navracející zdraví vagíny zvyšuje potěšení z milování a vyrovnává pH. Hydratuje a imituje přirozenou lubrikaci. Napomáhá snížit vznik zánětů a mykóz. Ulevuje od pocitu sucha a diskomfortu. Bezpečný v kombinaci s kondomy a erotickými pomůckami. Vhodné pro každodenní použití. Neobsahuje parabeny, petrochemikálie, glycerin a syntetické parfemace. 100% přírodní izotonické složení.

Obnovující lubrikační gel Restore® poskytuje optimální zvlhčení ženám ve všech fázích života. Jeho lubrikační vlastnosti jsou ideální pro každodenní zvlhčení pro ženy trpící chronickou suchostí vaginy v době po porodu, dále před, v průběhu i po menopauze, a v případě dalších obtíží. Jeho použití je tedy vhodné i při zvýšené citlivosti.

Složení:

Organic Aloe Barbadensis Leaf Juice, Xantham Gum, Lactic Acid, Natural Flavor, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.

Balení:

60 ml

Upozornění:

V případě přetrvávajícího podráždění přestaňte používat. Pokud u sebe pozorujete nezvyklý vaginální zápach v kombinaci s pocity svědění, pálení nebo štípání, kontaktujte svého ošetřujícího lékaře. Tento lubrikační gel nemá kontracepční účinky a neobsahuje spermicidní látky. Pokud jste těhotná nebo kojíte, konzultujte použití se svým ošetřujícím lékařem. Skladujte při pokojové teplotě.