NaturComp Lady-Comp - přirozená antikoncepce

Značka: NaturComp Náš kód: 100002751905

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerDoprava zdarma

NaturComp Lady-Comp - přirozená antikoncepce

Lady-Comp je inteligentní minipočítač sloužící k přirozené kontrole početí pomocí měření ranní tělesné teploty v ústech. Měření je jednoduché, přesné, rychlé a spolehlivé. Celý popis

11900

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002751905

Popis

Popis produktu

Lady-Comp je inteligentní minipočítač sloužící k přirozené kontrole početí pomocí měření ranní tělesné teploty v ústech. Měření je jednoduché, přesné, rychlé a spolehlivé.

Pokud chcete zcela přirozeným způsobem předcházet početí nebo naopak optimálně naplánovat vaše těhotenství bez zásahu jakýchkoliv hormonálních preparátů, je pro vás Lady-Comp zcela jasnou volbou.

Lady-Comp se seznámí s vaším individuálním cyklem a spolehlivě určí vaši plodnost pro nejbližších 24 hodin. Bezpečně a spolehlivě tak zjistíte své plodné a neplodné dny během 60 vteřin, aniž byste zatěžovaly své tělo jakýmikoliv vedlejšími účinky.

Lady-Comp byl zkonstruován týmem gynekologů, programátorů a inženýrů na základě nejnovějších poznatků z oblasti přirozeného plánování rodiny a velkého množství statistických dat pocházejících z klinických výzkumů za posledních 25 let.

Jak Lady-Comp funguje?

Lady-Comp měří bazální teplotu v ústech s přesností na setiny stupně Celsia. Tato data společně s informací o menstruaci uchovává a porovnává se statistickými údaji více než 1 milionu cyklů. Naměřené teploty jsou vyhodnoceny počítačem a poskytnou vám výsledek v té nejjednodušší možné podobě: zelené světlo znamená neplodné dny, červené světlo dny plodné, žluté světlo fáze učení (nejistota). A na tyto údaje se můžete spolehnout již od prvního dne! Spolehlivost v určení plodných a neplodných dnů je 99,3 % (Pearl Index 0,7). Lady-Comp správně vyhodnocuje i komplikované a nepravidelné cykly, identifikuje a eliminuje nepravděpodobná měření teploty (např. horečka).

V přístroji je uložen celkový počet měřených cyklů, průměrná délka jednoho cyklu, průměrné navýšení teploty v cyklu, průměrný počet dnů se zvýšenou teplotou, počet anovulačních cyklů, rozsah ovulace v plus minus dnech. Tato data si můžete prohlížet přímo v přístroji anebo požádat distributora o jejich vytištění.

Ukazatel těhotenství u Lady-Comp:

Lady-Comp ukazuje pravděpodobné těhotenství od 15. dne po možném oplodnění současně blikajícím červeným, žlutým a zeleným světlem. Těhotenství je potvrzeno od 18. dne po početí pomocí současně svítícího červeného, žlutého a zeleného světla.

Lady-Comp:
 • možnost náhled plodnosti v minulosti, současnosti i prognóza do budoucnosti,
 • možnost zapisovat osobní údaje do kalendáře,
 • možnost stažení a tisku dat,
 • pracuje s nabíjecími akumulátory AAA,
 • možnost update Lady-Comp na Lady-Comp baby.
Lady-Comp je vhodný i pro:
 • ženy pracující na směny,
 • ženy s nepravidelným menstruačním cyklem,
 • ženy s malými dětmi (noční vstávání),
 • ženy, které často cestují.

Tabulka srovnání přístrojů NaturComp:

Mgr. Margit Slimáková, Ph.D. doporučuje:

Technické parametry:
 • rozměry přístroje: průměr 9 cm, výška cca 2,7 cm,
 • hmotnost přístroje: 130 g včetně baterií,
 • přístroj funguje na 2 AAA akumulátory nebo baterie.
Jak používat:

Denní spolehlivé měření teploty je podstatou fungování počítače. Čím pravidelněji a déle budete teplotu měřit, tím rychleji přístroj porozumí vašemu osobnímu cyklu. Lady-Comp vzbudí pomocí signálu. Zmáčknutím jakéhokoliv tlačítka signál zastavíte. Symbol teploměru svítí a přístroj je připraven k měření. Zasuňte teploměr pod jazyk, dozadu vpravo nebo vlevo od uzdičky a zavřete ústa. Pro zahájení měření teploty zmáčkněte kterékoliv tlačítko. Teploměr bliká. Měření teploty trvá asi 60 sekund. Na displeji se objevují právě měřené hodnoty od 34,50 do 41,00 °C. Ukončení měření se ohlásí signálem a naměřená teplota se objeví na displeji.

Přístroj vypočítává průběh dalšího cyklu a tím i plodnost na podkladě dřívějších dat. Zvýšení teploty způsobené nachlazením, horečkou, nedostatkem spánku, nadměrnou konzumací alkoholu a/nebo konzumací léků ovlivňujících teplotu není přirozené a počítače jej vyhodnotí jako „abnormální“. Obecně doporučujeme při horečce, užívání termických léků nebo po „bouřlivých nocích“ vynechat ranní měření teploty a nedodávat tak počítači abnormální hodnoty.

Balení:
 • inteligentní počítač Lady-Comp s teplotním senzorem,
 • 2 AAA akumulátory,
 • cestovní taštička,
 • návod k použití v českém jazyce,
 • USB kabel ke stahování dat.
Upozornění:

Přístroj Lady Comp byl klinicky testován. Země původu Německo.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Konzistence ostatní forma užívání
Části těla a problematiky Antikoncepce, Ovulační testy, Plánované početí, Přirozená antikoncepce, Těhotenské a ovulační testy, Těhotenské testy