Energy Gynex 30 ml
461 Kč 399 Kč

Akce

Gynex je bioinformační přípravek se širokospektrálním regeneračním účinkem, který je vyroben podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance.

Allnature Třezalka bylinný extrakt 60 pastilek-33%
299 Kč 199 Kč

Akce

Třezalka tečkovaná (latinsky Hypericum perforatum) uklidňuje psychiku, zmírňuje dopad špatné nálady. Má vliv i na hormonální rovnováhu a menstruaci. Nehodí se pro lidi s cukrovkou, s nízkým tlakem a onkologickými problémy.

Allnature Kotvičník bylinný extrakt 60 pastilek-33%
299 Kč 199 Kč

Akce

Kotvičník bylinný extrakt má velmi dobrý vliv na lidské zdraví. Je zdrojem energie a pomáhá tělu vytvořit si správnou obranu proti nemocem. Udržuje hormonální rovnováhu a správnou hladinu cukru v těle. Je výborný pro kardiovaskulární a nervový systém.

Allnature Kontryhel žlutozelený bylinné kapky 50 ml-31%
129 Kč 89 Kč

Akce

Kontryhel žlutozelený V lidovém léčitelství je kontryhel znám hlavně pro léčbu ženských obtíží, především ke zklidnění menstruace. Nejen ženy však bude zajímat podpora normální činnosti cévní soustavy, nebo léčba syndromu těžkých nohou, který se k žilnímu systému váže.

Allnature Kozlík bylinný extrakt 60 pastilek-33%
299 Kč 199 Kč

Akce

Kozlík je balzámem pro nervy, zmírňuje následky stresu. Potlačuje stav úzkosti.  Napomáhá ke klidnému spánku. Je vhodný při menstruaci. Má dobrý vliv na cirkulaci krve. Obsahuje hořčiny, třísloviny, alkaloidy, valepotriáty, cukry, mono a seskviterpenty, flavonoidy. Extrakt má navíc i vitamín C.

Allnature Echinacea bylinný extrakt 60 pastilek-33%
299 Kč 199 Kč

Akce

Echinacea purpurová je květina, která patří k druhu sedmikrásek. Malá, třapatka nachová, s pozitivními kvítky podporuje zdravou imunitu.   Nachází využití jako: sirup, kapky, čaj nebo bylinný extrakt v pastilkách. Je oblíbenou bylinou indiánů.

Allnature Zlatobýl obecný bylinné kapky 50 ml-31%
129 Kč 89 Kč

Akce

Zlatobýl obecný je známý jako antioxidant. Tato vytrvalá, až 1 metr vysoká bylinka pozitivně působí na zdraví našich močových cest a kloubů. Ženy bude zajímat především menstruační a menopauzální komfort, se kterým tato vysoce koncentrovaná tinktura napomáhá. .

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: