OLIMPIQ Jubileum SXC CC250% kapsle - terapie kmenovými buňkami na podporu mozkových kognitivních funkcí jako paměť a koncentrace 2 x 60 ks

OLIMPIQ Jubileum SXC CC250% kapsle - terapie kmenovými buňkami na podporu mozkových kognitivních funkcí jako paměť a koncentrace 2 x 60 ks

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Novinka
Vědecky založený speciální dvousložkový přípravek. Nové revoluční vylepšení buněčné energie. Podporuje tvorbu a mobilizaci kmenových buněk v kostní dřeni vyvinutých speciálně pro podporu funkce mozku a paměti a pomáhá zvládnout proces stárnutí. Celý popis
2 849 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Doprava zdarma

Již se neprodává

Zboží partnera Preston Partner Slovakia s.r.o. CZ

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100049739788

Popis

2 × 60 tobolek

Komponenty krabice „B" podobné jako u jiných produktů Olimpiq, mohou mít cca 250% účinek na zvýšení hladin kmenových buněk v krvi. Po vstupu účinné látky do těla za 1–3 hodiny se zvyšuje produkce energie v těle na buněčné úrovni nejméně o 200%.

Co je terapeutický doplněk stravy kmenových buněk?

Kmenové buňky v kostní dřeni jsou základními kameny přirozeného „obnovovacího“ systému těla. Dospělá kmenová buňka se tvoří v kostní dřeni a cirkuluje v krvi, hraje zásadní roli při regeneraci našich orgánů. Použití kmenových buněk je pro tělo multifunkční. Lze je uspořádat do jakékoli jiné buňky. Kmenová buňka opouští kostní dřeň a vstupuje do krevního řečiště, kde se dostává do orgánů pomocí speciální poslové látky. Když dorazí do „cílové oblasti“, využije své schopnosti dělit se, předá svou kopii a on sám se začlení a stává se buňkami orgánu. Klesající počet kmenových buněk však již nemůže vést k odpovídající regeneraci, v důsledku čehož se funkce orgánů zhoršuje spolu se stárnutím.

Kapsle s buněčnou energií může poskytnout příležitost pro regeneraci lidského těla, aby fungoval efektivněji.

Doporučené použití: 1 + 1 kapsle / den, stejně jako max. 2 + 2 kapsle / den.

Vezměte hodně vody!

Hlavní přísady:

Kapsle „A“:

ASTRAGALUS:

Poskytuje ochranu Telomeres, které jsou zodpovědné za stabilitu chromozomů a život buněk. V důsledku toho lze zvýšit počet buněčných dělení, což vede ke zpomalení stárnutí.

GLABRIDIN:

kognitivní funkce vedou ke zlepšení myšlení, paměti.

KOLIN:

Vstupuje přímo do mozkových buněk, kde vytváří acetylcholin, sloučeninu podporující paměť. Stimuluje funkci mozku, zvyšuje duševní svěžest, koncentraci, zlepšuje paměť.

VITAMIN B3:

Je nezbytný mimo jiné pro vyvážené fungování nervového systému. Vzhledem k jeho roli ve fungování nervového systému je důležitý pro funkce mozku, jako je paměť a paměť.

KYSELÍNA LISTOVÁ:

Má také velký vliv na náš mozek. pokud ho v našem těle není dostatek, může to znamenat potíže se soustředěním, poruchy paměti nebo pokles kognitivních schopností.

EXTRAKT Z HROZNOVÝCH SEMEN:

Také poskytuje ochranu mozku a nervové soustavě.

+ 77 odrůd ovoce a byliny s významnými polyfenoly, obsah flavonoidů.

FLAVONOIDY:

Chrání buňky před ničivými účinky volných radikálů. Poskytují ochranu kmenovým buňkám, aby se dostaly do oblasti, která má být regenerována bez poškození.

Kapsle „B“

NADH:

Hraje klíčovou roli při syntéze ATP, která se nazývá „palivo“ pro buňky. Naše fyzická síla, naše myšlení, naše trávení, naše vnímání vnějšího světa, zkrátka vše, čím jsme, je způsobeno molekulami ATP produkovanými v biologickém smyslu v našich buňkách.

Další přísady: Konopná moučka, L-karnitin, Ganoderma Lucidum, L-Arginin, Koenzym Q10, chlorofyl, řasy spirulina, hnědé řasy, v tobolce se zpožděným uvolňováním.

Skořápky tobolek se zpožděným uvolňováním se rozpouštějí v tenkém střevě průchodem přes kyselé pH žaludku. Tím se dosáhne nejvyššího stupně absorpce materiálů.

Důležité varování:

– Výrobek by měl být používán pouze pod lékařským dohledem!

– Produkt by neměl být používán jako jediný zdroj živin!

– Neužívejte více, než je doporučená denní dávka!

– Opatrně uchovávejte mimo dosah dětí!

– Ujistěte se, že po produktu následuje pestrá, vyvážená strava a zdravý životní styl, protože konzumace produktu je nenahrazuje.

Skladování:

při pokojové teplotě, na suchém místě, chráněné před slunečním zářením, mimo dosah dětí.

Upozornění:

Doplňky stravy jsou potraviny, které jsou určeny k doplnění tradiční stravy a obsahují koncentrované živiny nebo jiné látky s nutričním nebo fyziologickým účinkem, jednotlivě nebo v kombinaci, v souladu s platnými předpisy Evropské unie. Podle oficiálního usnesení tyto produkty nejsou léky, nemají lékařský účinek a nejsou vhodné k léčbě nebo prevenci nemocí. Výrobce společností Olimpiq a Avirex, jakož i Preston Partner s.r.o., jako distributor, dodržují ustanovení směrnice Evropského parlamentu a Rady 2002/46 / ES v platném znění a jejích dodatků.