GreenFood Vitamin K2 60 kapslí
246 Kč 207 Kč

Vitamín K2 je vitamín rozpustný v tucích. Vitamin K2 zajišťuje vstřebávání vápníku do kostí, přispívá k normální srážlivosti krve a udržení normálního stavu kostí.

Vieste group Vitamin D3 + K2 30 tablet
153 Kč

Doplněk stravy Vitamín D3+K2 obsahuje přírodní vitamín K s vysokou biodostupností – menachinon- 7 (MK-7) získávaný ze semen sóje, jako výsledek fermentace s podílem bakterií Bacillus subtilis natto.

Ekolife Natura Liposomal Vitamin K2 + D3 60 ml
591 Kč

Liposomal Vitamin K2 + D3 – Lipozomální transportní systém v kombinaci s bioaktivní formou vitamínů D (cholekalciferol) a K (menachinon MK7) nabízí ideální vstřebatelnost a účinek.

EkoMedica Czech Vitamíny D3 + K2 Mk7 v kapkách 30 ml
472 Kč

Vitamíny D3 + K2 Mk7 v kapkách je ve snadno vstřebatelné formě, stabilizovaných směsí tokoferolů ze slunečnicového oleje. Vitamín D pomáhá udržovat normální stav kostí a zubů a správnou činnost svalů.

Biomedica Vitamín K2+D3+Q10 60 tablet
356 Kč

Vitamín K2+D3+Q10 je doplněk stravy s jedinečnou kombinací vitamínů K2 a D3 a koenzymu Q10. Vitamín D3 přispívá k udržení normálního stavu kostí a normální činnosti svalů, zubů a k normální funkci imunitního systému. Vitamín K2 přispívá k normální srážlivosti krve. .

Epigemic Vitamin K2 Epigemic 60 kapslí
398 Kč

MenaQ7 je zdroj přírodního vitamínu K2, který se získává ze sójových bobů pomocí bakterie Bacillus subtilis natto nebo Bacillus licheniformis. Jde o nejlépe využitelnou přírodní formu vitamínu K2.

EkoMedica Czech Vitamín mix 250 g
509 Kč

VITAMÍN MIX je multivitamínový produkt, který obsahuje komplex vitamínů skupiny B, jakož i vitamíny C, D, E a K. Všechny vitamíny jsou získány z rostlinných zdrojů, zejména z merlíku čilského (quinoa), plodů aceroly, houby Blakeslea trispora a ze slunečnice.

Starlife VITAMÍN K2 STAR 60 tob.
637 Kč 601 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Doplněk stravy VITAMÍN K2 STAR přispívá k udržení normálního stavu kostí a k normální srážlivosti krve.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Přípravky s vitamínem K.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Přípravky s vitamínem K výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Přípravky s vitamínem K akce.