Clementoni Jurský svět 2 - Sopka + TREX 2v1
599 Kč

Novinka

S touto kreativní sadou Clementoni Jurský svět 2v1 – Sopka a T-Rex vrátíte k životu neuvěřitelné stvoření z Jurského světa! Sestavte kostru T-Rexe. Vytvořte pomocí úžasných vědeckých pokusů sopečné erupce.

Mattel Jurassic World - Herní set vykopávky
999 Kč 829 Kč

S tímto herním setem se děti mohou stát paleontology. Najdi s použitím přiložených nástrojů (kladívka, štětečku a lopatky) a sestav kompletního T-Rexe z kostí z vykopávek.

SES Kostra Triceratops
329 Kč 289 Kč

Zajímáte se o dinosaury? Pak vás nadchne i tato archeologická činnost, při které vykopete kostru Triceratopse. Pomocí kladívka a dláta můžete vykopat všechny kosti tohoto dinosaura. Jakmile budete mít všechny součásti, postavte kostru Triceratopse dohromady a zahrajte si!

SES Malý archeolog
329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vykopejte si sami „dinosauří kosti“! Skvělý způsob, jak představit dětem dinosaury a archeologii. Použij bezpečné nástroje v podobě dřevěného dláta a kladívka, které se pohodlně drží. Vyzkoušej si tak práci skutečného archeologa. Tato souprava ti poskytne vše, co k tomu potřebuješ!

SES Vykopávky z ledovce
349 Kč

Vytvořte si svůj vlastní ledovec se zmraženými zvířaty se sadou SES Creative. Použijte bezpečné kladivo a dláto pro uvolnění dinosaura a žraloka z ledu. Pospěšte si, jsou velmi zmrzlí! Sada obsahuje dostatek materiálu pro výrobu několika ledovců.

Alltoys My Fairy Garden - pohádkový květináč
400 Kč 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S touto kreativní sadou v květináči vytvoříš pohádkový domov pro jarní vílu Růženku. Vyzkoušíš si zasadit a vypěstovat rostlinku. Domov víle dále dotvoříš dalšími doplňky.

Safari Ltd. Tuba - Divoký západ
299 Kč 279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tuba Divoký západ obsahuje 10 replik o velikosti 4–7,5 cm. Figurky z tuby jsou výborným pomocníkem nejen při výukových aktivitách zaměřených na historii Ameriky pro ty, kteří se nespokojí jen se suchým textem v učebnicích. Historie přece může být i zábava plná příběhů.

Kosmos Přírodní zákony
799 Kč 569 Kč

Vědecké bádání pro předškoláky se sadou Přírodní zákony! Jak to, že lupa zvětšuje? Proč bubliny hýří barvami? Jak to, že lodě plují? Toto a mnohem víc se dozvíš a vyzkoušíš v této sadě. Balení obsahuje 8 modelů, 29 pokusů a brožuru se 48 stranami.

Safari Ltd. Životní cyklus - Žába
292 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jak se z pulce stane žába, kde se vezmou nožičky a co se stane s ocáskem? Soubor replik pět stádii životního cyklu žáby, vyrobený s péčí a důrazem na věrnost a přesnost detailů, vás provede proměnou od vajíček, přes pulce, pulce bez žaber a pulce s nožičkami až po dospělou žábu. Objevujte a zkoumejte se svými dětmi téměř zázračné proměny přírody prostřednictvím realistických miniatur z kolekce Safariology Životní cykly.

Lamps Magnety Koně 20 ks
199 Kč 159 Kč

Tyto magnetky s obrázky koníků jistě potěší všechny mladé fanynky těchto majestátních zvířat. Sada magnetek v praktické dřevěné krabičce obsahuje dvacet obrázků různých druhů koní, které můžete použít k výzdobě, nebo k přichycování věcí na kovový povrch.

Safari Ltd. Životní cyklus - Zelená fazole
274 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada čtyř realistických a detailně propracovaných modelů představuje čtyři hlavní stádia životního cyklu rostliny fazole: semeno, klíčení, sazenici a dospělou rostlinu. Práci s pomůckou je vhodné navázat na zkušenost z praktického života a vypěstovat rostlinku fazole ze semínka zasazeného do průhledného kelímku s vlhkou vatou.

SES Malý zlatokop
309 Kč 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásná sada drahých kamenů od společnosti SES. Vykopejte své vlastní drahokamy! Vytvořte a doplňte vlastní sbírku vzácných nerostů a zlata, a dozvíte se některé zábavné vlastnosti různých krystalů. Použijte bezpečné nástroje v podobě dřevěného dláta a kladívka, které se pohodlně drží.

SES Dětské holení
249 Kč 219 Kč

Děti rádi napodobují činnost dospělých, nyní si malý chlapci mohou vyzkoušet jaké je se oholit. Dej si pěnu na obličej a holení může začít. Pěna je šetrná k pokožce a plastová žiletka je zcela bezpečná. Koupání tak bude ještě zábavnější! Děti se hravou formou učí hygienické a sociální návyky.

4M Moje tělo
339 Kč 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vyzkoušej si, jako je to být chirurgem. Tato vzdělávací sada umožňuje dětem představit si a porozumět lidskému tělu a jeho funkcím, vnitřním orgánům, oběhovému systému a mnoho dalšího.

Safari Ltd. Životní cyklus - Mravenec
249 Kč

Životní cyklus mravence znázorňuje jeho čtyři vývojové fáze, kterými projde za svůj život. Děti mohou podrobně zkoumat jednotlivé fáze a získají tak jasnou předlohu života mravence. Všechny dílky jsou ručně malované!

Safari Ltd. Životní cyklus - Mořská želva
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Všichni známe dokumenty o tom, jak malé želvičky po svém vylíhnutí spěchají do moře, stihli jste si je v té rychlosti někdy pořádně prohlédnout? To vám umožní vývojová stádia mořské želvy, která lze zkoumat prostřednictvím ručně malovaných, detailně zpracovaných modelů. Zázračné proměny od vajíčka, líhnutí a mládě, až po dospělého jedince vás naprosto uchvátí.

4M Trávicí systém
349 Kč 249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S touto vzdělávací sadou se snadno pochopitelným způsobem dozvíte, jak funguje trávicí systém. Zahrajte si zábavnou hru a vyzkoušejte si projít trávicím systémem, aniž spustíte bzučák.