PENN PLAX AQUA-NURSERY speciální porodnička 15x10x13cm

PENN PLAX AQUA-NURSERY speciální porodnička 15x10x13cm

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
240027 Vaše nová vodní – porodnička Automatický inkubátor s cirkulací vody Bazálním požadavkem každého amatérského akvaristy je jednouchý a bezpečný způsob ochrany novorozených rybiček. Na základě dlouholetého výzkumu PENN Plax vyvinul násle-dující zařízení. Krása… Celý popis
518 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: COBBYS PET

Skladem u partnera 5+ kusů

8.12.2021 - 9.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera COBBYS PET

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100022274287

Popis

240027 Vaše nová vodní – porodnička Automatický inkubátor s cirkulací vody Bazálním požadavkem každého amatérského akvaristy je jednouchý a bezpečný způsob ochrany novorozených rybiček. Na základě dlouholetého výzkumu PENN Plax vyvinul násle-dující zařízení. Krása našeho systému je v tom, že funguje zcela automaticky. Již není více třeba ručné přemísťování rybiček do separovaných částí. Zatímco systém automaticky plní tuto úlohu, zároveň zajišťuje kontinuální cirkulaci vody stejně v mateřské i novorozenecké části porodničky. Systém pomáhá odstranit problém stagnace vody vyskytující se v jiných porodničkách. Systém vykonává svou funkci ticho a důvěryhodně, bez jakéhokoli zásahu z vaší strany. My ve firmě PENN Plax jsme mimořádně hrdý na náš systém inkubátoru s cirkulující vodou. Jsme si jistý, že náš systém bude důležitým nástrojem při vašich akvaristických úspěších. Návod: Předtím než začnete porodničcku skládat, rozložte si všechny součásti na plochu a porovnej-te je s obrázkem.

  1. Připevněte základnu inkubátoru (A) k mateřskému akváriu (B) pomocí držáků na boční stěně, do kterých základnu zasuňte.
  2. Připevněte transportní trubici © jedním koncem k inkubátoru a druhým koncem k mateř-skému akváriu.
  3. Umístěte inkubátor (D) na jeho základnu (A) a ujistěte se, že příchytka inkubátoru k ma-teřskému akváriu zapadla na své místo a pevně drží
  4. Vložte do mateřského akvária podlahovou štěrbinovou past a ujistěte se, že se nachází ve vyrovnané poloze.
  5. Spojte vzduchovací hadičkou vzduchovací motorek (nejsou součástí výrobku) a základnu inkubátoru. Motorek zatím nechte vypnutý.
  6. Vsuňte obě nastavitelné příchytky (F) do štěrbin na boční stěně mateřského akvária tak aby se zastavili až při rozšířeném konci.

a. Nechte zařazení volně viset na držácích a vložte jej opatrně do akvária kde chcete porod-nické umístit, pak v požadované výši (tj. aby voda v akváriu sahala asi 2,5 cm pod vrchol Porodničky) zahněte kovové držáky tak aby plnily funkci závěsného aparátu Porodničky na stěně akvária kde bude umístěna. 7. Umístěte samičky, které budou rodit do mateřské části porodničky. Přikryjte mateřskou část (H) i inkubátorovú (novorozeneckou) část (G) příslušným krytem. 8. Zapněte vzduchovací motorek a pomocí škrtítka nastavte přiměřený průtok vzduchu tak, aby zajistil potřebný průtok vody z mateřské do inkubátorové (novorozenecké) části porod-ničky.

Vaše nová porodnička je nyní připravena k použití. Když samička porodí, novorozenci padnou do pasti se štěrbinou umístěnou na dnu mateřské části porodničky a pomocí průtoku vody, který pohánějí bublinky vody budou jemně transportovány přes transportní hadičku do inkubátorové (novorozenecké) části porodničky. Když budou se už všechny novorozené ry-bičky budou bezpečně nacházet v inkubátorovej (novorozenecké) části, může být tato pře-místěna odnětím ze základny do jiného akvária kde budete rybičky chovat dál