Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12180859

Bachtec Chytrý nabíjecí kabel Typ 2/SCHUKO 16A - 230V - 5m, Tesla tlačítko

Bachtec Chytrý nabíjecí kabel Typ 2/SCHUKO 16A - 230V - 5m, Tesla tlačítko

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Nabíjecí kabel pro nabíjení elektromobilů a plug-in hybridů z domácí zásuvky 16A. Tento kabel je vybaven možností nastavení nabíjecího proudu, takže můžete nabíjet svůj elektromobil bezpečně i ze zásuvky s menším jištěním. Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
13 298 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
13 298 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

Popis

Chytrý nabíjecí kabel vhodný pro elektromobily a plug-in hybridy. Tento nabíjecí kabel slouží jako přenosná nabíjecí stanice, kterou můžete vozit všude s sebou. U tohoto nabíjecího kabelu je možné měnit nabíjecí proud – díky této funkci zabráníte případnému zatížení sítě.

Tento nabíjecí kabel byl speciálně vytvořen v závislosti na dodržování bezpečnostních standardů. Mezi ochranné elementy tohoto kabelu patří funkce hlídání teploty spínacích prvků a zástrčky, dále kontrola přepětí či podpětí a výrobek je opatřen proudovým chráničem typu B. Všechny tyto položky se soustředí na neustálé hlídání procesu nabíjení. Ale před jeho začátkem – ještě dříve, než zapojíte kabel do zásuvky – proběhne automatická kontrola elektroniky a připojení zásuvky, dále také kontrola zemnícího a nulového vodiče

Ovládání je rychlé a snadné. Pomocí jednoho nerezového tlačítka a LED diod umístěných na boxu volíte ampéry v rozmezí 6/8/10/13/16A. Kabel dodáváme v černé barvě a jeho průřez je 2,5 mm2.

Nabíjecí varianta Mode 2 – IEC61851

Jmenovitý proud 16A

Napětí 230V – 240V AC

Nabíjecí konektor (strana do auta) Typ 2 / IEC62196–2

Zásuvka (strana do rozvaděče) UNISCHUKO

Průřez kabelu 4×2,5 mm2

Provozní teplota – 30 °C … + 50 °C

Barva kabelu Černá

Nabíjení 3,7 kW

Hmotnost: 3,08 kg

Vhodné pro všechny typy elektromobilů a plug-in hybridů, které jsou vybaveny konektorem Typ 2 Mennekes.

Tento nabíjecí je vybaven proudových chráničem Typu B, takže můžete nabíjet z jakékoliv zásuvky nezávisle na jejím jištění. Vyrobeno v ČR. 

Tento nabíjecí kabel je vybaven tlačítkem umístěným na nabíjecím konektoru, díky kterému je možné pohodlně otevírat nabíjecí port vozů Tesla.