Chemical Guys Clay Bar,Black(Heavy)-dekontaminační hmota (plastelína) na silně znečištěný povrch laku (100 g)

Značka: Chemical Guys Náš kód: 100002855030

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Chemical Guys Clay Bar,Black(Heavy)-dekontaminační hmota (plastelína) na silně znečištěný povrch laku (100 g)

Černý Clay Bar Heavy – dekontaminační černá hmota od Chemical Guys. Jedná se o jeden ze čtyř nabízených clayů – Heavy je nejtvrdší Clay, který společně s lubrikantem leští a čistí velmi znečištěný lak vozidla. Zbavuje zaschlého hmyzu, zažraných nečistot jako je asfalt, barva, brzdový prach či dehet. Celý popis

399

399 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002855030

Popis

Popis produktu

Dekontaminační hmota (plastelína) na silně znečištěný povrch laku

Vlastnosti produktu

  • dekontaminačníí hmota / plastelína
  • snadno čistí silně znečištěné povrchy laků
  • odstraňuje hmyz, asfalt a další nečistoty na laku
  • tvárná hmota

O produktu

OG Clay Bar Black – Heavy je dekontaminační hmota pro odstranění silných nečistot z povrchu laku vozu. Tato hmota zbavuje lak drobné krupičky od silniční špíny, asfaltu, hmyzu a dalších drobností. Řada Heavy (Black) je vhodná pro silně znečištěné povrchy. Hmota je tvárná podobná plastelíně, díky tomu se přizpůsobí každému zakřivení karoserie. Po správném ošetření laku Clay Barem je lak dokonale hladký na dotek. Hmota nesnižuje vrstvu ani odolnost laku jako například chemické leštěnky.

Dekontaminační hmotu vždy používejte v kombinaci s Clay Lubrem, vhodným lubrikačním přípravkem, který zaručuje dokonale kluzký povrch pro ošetření plastelínou. Vždy ošetřujte pouze umytý vůz, postupujte po malých plochách a nikdy nepoužívejte Clay Bar na sucho bez lubrikačního přípravku. Pokud je povrch plastelíny špinavý nebo opotřebený je nutné ji vyměnit za novou. Po aplikaci povrch vytřete mikrovláknovou utěrkou a zkuste dotykem, zda je dokonale hladký, v případě potřeby celý postup opakujte.

Pro delší životnost plastelíny je nutné ji udržovat v maximální čistotě, nepokládat na znečištěné povrchy a zamezit pádu na podlahu, pokud se tak stane je nutné ji ihned vyměnit. Nečistoty v plastelíně by mohly poškrábat lak vozu.

Technické specifikace

  • velikost balení: 100 g
  • varianta: pro silně znečištěné laky


Parametry

Parametry produktu %1% %2%