Chemical Guys Clay Bar, Gray (Medium) - dekontaminační hmota (plastelína) na středně znečištěný povrch laku 100 g

Značka: Chemical Guys Náš kód: 100002855016

Partnerský prodej

Chemical Guys Clay Bar, Gray (Medium) - dekontaminační hmota (plastelína) na středně znečištěný povrch laku 100 g

Šedý Clay Bar Medium – dekontaminační šedá hmota od Chemical Guys. Jedná se o jeden ze čtyř nabízených clayů – Medium je Clay pro středně znečištěné povrchy, střední tuhosti. Společně s lubrikantem leští a čistí středně znečištěný lak vozidla. Zbavuje zaschlého hmyzu, silničních nečistot a špíny. Celý popis

399

399 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002855016

Popis

Popis produktu

Dekontaminační hmota (plastelína) na středně znečištěný povrch laku

Vlastnosti produktu

  • dekontaminačníí hmota / plastelína
  • snadno čistí středně znečištěné povrchy laků
  • odstraňuje hmyz, asfalt a další nečistoty na laku
  • tvárná hmota

O produktu

OG Clay Bar Gray – Medium je dekontaminační hmota pro odstranění nečistot z povrchu laku vozu. Tato hmota zbavuje lak drobné krupičky od silniční špíny, asfaltu, hmyzu a dalších drobností. Řada Medium (Gray) je vhodná pro středně znečištěné povrchy. Hmota je tvárná podobná plastelíně, díky tomu se přizpůsobí každému zakřivení karoserie. Po správném ošetření laku Clay Barem je lak dokonale hladký na dotek. Hmota nesnižuje vrstvu ani odolnost laku jako například chemické leštěnky.

Dekontaminační hmotu vždy používejte v kombinaci s Clay Lubrem, vhodným lubrikačním přípravkem, který zaručuje dokonale kluzký povrch pro ošetření plastelínou. Vždy ošetřujte pouze umytý vůz, postupujte po malých plochách a nikdy nepoužívejte Clay Bar na sucho bez lubrikačního přípravku. Pokud je povrch plastelíny špinavý nebo opotřebený je nutné ji vyměnit za novou. Po aplikaci povrch vytřete mikrovláknovou utěrkou a zkuste dotykem, zda je dokonale hladký, v případě potřeby celý postup opakujte.

Pro delší životnost plastelíny je nutné ji udržovat v maximální čistotě, nepokládat na znečištěné povrchy a zamezit pádu na podlahu, pokud se tak stane je nutné ji ihned vyměnit. Nečistoty v plastelíně by mohly poškrábat lak vozu.

Technické specifikace

  • velikost balení: 100 g
  • varianta: pro středně znečištěné laky
Parametry

Parametry produktu %1% %2%