Tornador Gun Black Z-020S

Značka: Tornador Náš kód: 100002855039

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerDoprava zdarma

Tornador Gun Black Z-020S

Tornador je detailingový nástroj na čištění špatně dostupných míst a textílií v interiéru i exteriéru vozu od společnosti Tornador. Tornádor se po zapojení na kompresor mění v jedinečný tlakový nástroj, který díky tlaku vzduchu a dokonalému rozprašování, dokáže snadno a bez chyb vyčistit Váš vůz. Celý popis

4299

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002855039

Popis

Popis produktu

Tornador Gun Black Z-020S

Vlastnosti produktu

  • pomocí stlačeného vzduchu vytváří silný vír směsi vzduchu a vody
  • vyžaduje připojení na kompresor
  • vhodný pro čištění špatně dostupných míst, hluboko usazené špíny apod.

O produktu

Tornador Gun Black je unikátním přístrojem pro čištění špatně dostupných míst jako jsou dveřní zárubně, motorový prostor a jiné. Velice vhodný je pro hloubkové čištění čalounění a koberců. Přístroj je vybaven přepínačem nasávání tekutiny z nádoby, lze ho tedy využít i pro sušení hůře dostupných míst nebo foukání stlačeného vzduchu do špatně přístupných míst.

Do nádoby nalijte vodu a přidejte požadované množství čističe. Připojte na kompresor. Ze vzdálenosti cca 5 cm od čištěného povrchu spusťte Tornador a pomalým pohybem posunujte nad povrchem. Nechte čistič působit, více znečištěná místa můžete vydrhnout kartáčem (textilie) a nebo čistič rozpěnit štětcem (lakované povrchy). Následně vytřete suchou mikrovláknovou utěrkou nebo opláchněte vodou (do Tornadoru můžete nalít čistou vodu a použít k oplachu Tornador). Stejně tak můžete k vysušení využít Tornador s vypnutým nasáváním tekutiny z nádoby. 

Varování : Rotující části v hlavici přístroje mohou způsobit zranění, při práci s přístrojem dbejte pokynů v návodu k použití.

Technické specifikace

  • požadovaný tlak kompresoru 5,5 až 6,3 bar (78 až 90 psi)
  • maximální tlak kompresoru 7,6 bar (110 psi)
  • minimální objem kompresoru 100 l


Parametry

Parametry produktu %1% %2%