Aminela Ekologický odstraňovač zápachu podestýlek 250ml
158 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Přípravek k odstranění zápachu podestýlky v klecích. Je vhodný pro použití u zvířat se srstí jako jsou králíci, morčata, křečci apod. Obsahuje bakterie a enzymy, které šetrně a efektivně rozkládají organické nečistoty. Zanechává příjemnou vůni. Výrobek je schválen Státním zdravotním ústavem v Praze.

Alavis Hemagel 7 g

Alavis Hemagel 7 g

Hodnocení: 4,8
299 Kč

Unikátní hydrofilní gel, který urychluje proces hojení jak drobných poranění, tak i větších chronických ran u zvířat.

Hagen Tráva CAT IT Design Senses
432 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Náplň s trávou pro Trávník CAT IT Design Senses. Obsah: 3 × 0,7 l.

Cdiscount elektrická obojek pro psy
1 499 Kč

Obojek pro psy, který vydává vibrace, zvuk nebo 5 úrovní statické stimulace. Upozorní psa na to, že opouští vyhrazenou zónu a pes tak neuteče.

Bimar Fontána a dávkovač na krmivo
949 Kč

Pokud má váš čtyřnohý miláček rád jen čerstvou okysličenou vodu a granule, fontána Bimar PFC 1 od italské značky Bimar je přesně to co potřebujete.

EYENIMAL automatický dávkovač granulí, černá
1 999 Kč

Automatický dávkovač granulí pro psy a kočky s LCD displejem, díky kterému bude mít váš mazlíček k dispozici jídlo i v době vaší nepřítomnosti, navíc mu při správném nastavení zamezíte v přejídání. Automat lze nastavit na 1 až 3 jídla denně, po porcích 25 g s celkovou kapacitou 5 kg suchého krmiva.

NUM’axes elektrický plot s obojkem
3 799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada elektrického plotu a obojku je vhodná pro všechny velikosti zahrad, sami si nastavíte prostor ve kterém se váš pes může pohybovat pomocí LCD displeje, pokud pes překročí hranici vymezeného prostoru, obdrží nejprve zvukový signál a při neuposlechnutí bude následovat elektro stimulace.

NUM’axes obojek pro elektrický plot CANIFUGUE Num'AXES
1 699 Kč

Voděodolný nylonový obojek, kompatibilní s elektrickým plotem CANIFUGUE Num'AXES. Obojek je předem naprogramovaný, vše co musíte udělat je vybrat jeden z 8 stupňů elektrostatické stimulace, podle citlivosti a váhy vašeho psa.

PetSafe automatické krmítko se 2 miskami PetSafe 2
1 149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Díky automatickému krmítku, můžete nastavit přesný čas pro krmení vašeho mazlíčka a zabránit mu tak v přejídání během vaší nepřítomnosti. Krmítko má 2 misky pro 150 g suchého krmiva, lze ho naprogramovat na 48 h.

AIME zásobník na vodu nebo krmivo - 3,7 l
599 Kč

Dávkovač pro dvojí použití: může být použit k dávkování vody nebo krmiva. Kapacita: 3,7 L. Praktický, protiskluzový, robustní a lehký a nadno se přenáší.

Cdiscount přístroj proti mňoukání Miaow Control
1 099 Kč

Účinný ultrazvukový přístroj proti mňoukání s dosahem 6 m, vydává zvuk o náhodných frekvencích, aby si na něj kočka nezvykla, lze použít také jako svítilna. Přístroj se snadno ovládá pomocí 2 tlačítkům.

NUM’axes IOPP lokátor pro psy a kočky
2 399 Kč

Obojek pro psy a kočky IOPP s GPS lokátorem, díky kterému budete mít dokonalý přehled, kde se zrovna váš psí miláček nachází. Zařízení lze propojit s aplikací na vašem smartphonu, která umožňuje přístup ke zdravotním záznamům a poskytuje přehled o fyzických aktivitách vašeho zvířete.

Petmate Automatické krmítko C3000 max. 3kg
2 449 Kč

Automatické krmítko na suché krmivo pro psy a kočky umožňuje manuální nebo automatické přesné dávkování krmiv, což má pozitivní vliv na jejich trávicí cyklus a tím také na celkový zdravotní stav.

PetSafe automatická miska pro zvířata
1 599 Kč

Automatická miska pro zvířata se dvemi přihrádkami, zajistí vašemu zvířeti přísun jídla i v době vaší nepříjemnosti, výdej jídla lze nastavit na 4 dny dopředu pomocí LCD displeje. Miska je vyrobena z plastu bez BPA a lze ji mýt v myčce nádobí.

PetSafe radiový plot pro psy Prf-3004xw-20
4 499 Kč

Radiový plot zabraňuje útěku a nevyžádanému pohybu psa, pomocí ionizovaného drátu vymezíte psovi prostor, kde se může volně pohybovat. Součástí balení je i obojek, který vysílá varovné signály v případě překročení povolené hranice.

Zolux Sběrač exkrementů 13,5 x 12,5 x 71,5 cm
539 Kč

Sběrač exkrementů. Tento šikovný, hygienický sběrač Vám umožní odstranit exkrementy Vašeho psa z jakéhokoliv povrchu, aniž byste se museli sehnout. Tento výrobek je určen výlučně na sbírání exkrementů zvířat.

Duvo+ Sběrač exkrementů 60cm
430 Kč

Sběrač exkrementů. Tento šikovný, hygienický sběrač Vám umožní odstranit exkrementy Vašeho psa z jakéhokoliv povrchu, aniž byste se museli sehnout. Tento výrobek je určen výlučně na sbírání exkrementů zvířat.

Stefanplast Toaleta pro štěňata 60x40x4cm
415 Kč

Novinka

Čistě a sucho rychle a jednoduše: funkční toaleta pro štěňata na příjemné a bezstresové chování štěňat. Spodní část toalety je vyrobena z vodotěsného plastu a je protiskluzová. Souprava neobsahuje plenku pro psy. Doporučujeme používat plenky pro psy AIKO Soft Care. Vlož…

Duvo+ Sada na kojení štěňat a koťat 115ml
123 Kč

DUVO+ Nursing Kit láhev pro štěňata Souprava Duvo + Nursing je perfektním způsobem, jak odchovat své štěňátko nebo koťátko. Láhev se dá bezpečně používat. Láhev po použití vždy umyjte kartáčem a dobře ji opláchněte, abyste odstranili zbytky mýdla. Zahrnuje: 1 láhev…

Duvo+ Hárací kalhotky 32-39cm s 3ks vložkami
167 Kč

DUVO+ Hárací kalhotky s 3ks vložkami Jednoduché hygienické řešení pro feny během hárání. Hárací kalhotky pro psy Duvo + se dají obléci rychle díky jejich pohodlnému zapínání, pružnému materiálu a elastické pásce. Vložka se dá přilepit na kalhotky díky lepicímu…

Duvo+ Hárací kalhotky 18-23cm s 3ks vložkami
144 Kč

DUVO+ Hárací kalhotky s 3ks vložkami Jednoduché hygienické řešení pro feny během hárání. Hárací kalhotky pro psy Duvo + se dají obléci rychle díky jejich pohodlnému zapínání, pružnému materiálu a elastické pásce. Vložka se dá přilepit na kalhotky díky lepicímu…

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Příslušenství k chovatelským potřebám.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Příslušenství k chovatelským potřebám výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Příslušenství k chovatelskýmpotřebám akce.