CUBS Dětské kruhy - dřevěné
1 376 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěné kruhy CUBS na cvičení pro děti od 3 do 12 ti let s maximální nosností 70 kg. Kruhy jsou vhodné a důležité pro rozvoj nejen tělesných, ale i morálních vlasností dítěte. Pomáhají rozvíjet sílu, odvahu, obratnost a prostorovou orientaci.


CUBS F-kotvení 50x500mm-38%
241 Kč

149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zemní kotva, určená pro zajištění dětského hřiště. Pro vybraná hřiště CUBS nebo jiná kompatibilní.


CUBS Houpačka VIP - plastový sedák
416 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plastový tvarovaný houpačkový sedák CUBS VIP je dodáván s kvalitním 10 mm polypropylenovým lanem v délce 2 m. Délka závěsu je nastavitelná a ideální pro zavěšení na houpačkový modul CUBS nebo jiný, případně i strom. Speciálně navržený sedák s protiskluzovým povrchem a zvýšenými bočnicemi zajistí bezpečnost a pohodlí.


CUBS Hrazda dřevěná s plastovou rukojetí
457 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pokud chcete, aby vaše dítě cvičilo svou obratnost, rozvíjelo sílu a zároveň se dokonale vyřádilo je dřevěná hrazda CUBS ideální volbou. Hrazda je vhodná pro děti od 3 do 12 ti let. Maximální nosnost je 70kg.


CUBS Madlo plastové 2ks
229 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tato skvělá madla CUBS jsou dokonale navržena tak, aby pomáhaly dětem dostat se bezpečně na obtížněji přístupná místa dětských hřišť a dřevěných prolézaček všech druhů. Může být použito uvnitř nebo venku na jakémkoli dřevěném rámu.


CUBS Šplhací tyč k dětskému hřišti
1 799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Šplhací tyč k dětskému hřišti CUBS nebo jinému privátnímu hřišti. Otvory pro šrouby na montážní desku Ø 10 mm. Šrouby nejsou součástí balení. Železná tyč je dodávána v červeném provedení.


CUBS Teleskop pro dětské hřiště
359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Teleskop k dětskému hřišti CUBS nebo jinému. Obsah balení: teleskop, vruty. Z bezpečnostních důvodů (pohled do slunce) jde o bezpečnou atrapu určenou k dětské hře.


CUBS Zrcadlo k dětskému hřišti-58%
1 275 Kč

529 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Úsměvné zrcadlo k dětskému hřišti CUBS nebo jinému systému. Zrcadlo se kterým si užijete hodně legrace je skvělý doplněk do domečku. Balení obsahuje zrcadlo a 4 vruty, takže můžete hračku hned namontovat.


TRIGANO Pavoučí síť - lanová
2 099 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Z lan sestavená pavoučí síť, určena pouze k dřevěným sestavám. Děti lezou po pavoučí síti a volí různé cesty, jak vylézt až nahoru. Nebo prostě prolézají mezi provazy. Zlepšují si sílu rukou i nohou, získávají stabilitu a základy lezení. Konstrukce není součástí balení.


TRIGANO Típí stan látkový
2 029 Kč
+ doprava zdarma

Ideální doplněk k sestavám, je tento stan určený nejen pro malé indiány. Stan má kuželovitý tvar jako Týpí. Má průměr 214 cm a lze zavěsit do výšky 225 cm. Kruhovitý tvar zaručuje kovová trubka.


Vladeko Plastový dalekohled
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětská hračka dalekohled. Nepodněcuje dětskou fantazii. Dalekohled nemá zvětšovací nebo přibližovací funkci. Lze otáčet ve všech směrech. Vhodné pro vyvýšené místo nebo hrací věže. Dodávka obsahuje spojovací materiál materiál.


CUBS Dalekohled Star k dětskému hřišti
740 Kč

Dalekohled k dětskému hřišti CUBS nebo jinému. Už má vaše dítě na sestavě kormidlo, ale pořád mu tam něco chybí? Pořiďte mu dalekohled. Šikovný doplněk, se kterým se děti vyřádí, protože mohou pozorovat veškeré dění kolem (rádius 360 st.) přijde jim to hrozně napínavé.


CUBS Dětská hrazda - dřevěná
423 Kč

Pokud chcete, aby vaše dítě cvičilo svou obratnost, rozvíjelo sílu a zároveň se dokonale vyřádilo je dřevěná hrazda CUBS ideální volbou. Hrazda je vhodná pro děti od 3 do 12 ti let. Maximální nosnost je 70kg.


CUBS Dopisní schránka
435 Kč

Dopisní schránka k dětskému hřišti CUBS nebo jinému. Nevíte, jak doručit tajnou poštu? U nás v CUBS jsme našli pro vaše děti řešení v podobě velké dopisní schránky.


CUBS Houpačka Baby 3v1 Trix
1 119 Kč

Houpačka CUBS Baby 3v1 Trix je prémiová plastová houpačka vhodná i pro nejmenší. Díky řešení 3v1 se mohou houpat děti ve věku 0–12 let. Maximální nosnost houpačky je 70 kg. CUBS Baby 3v1 Trix roste s vaším dítětem.


CUBS Houpačka Basic plastová
399 Kč

Plastová houpačka CUBS Basic je určená pro venkovní i vnitřní použití. Houpání je skvělý způsob, jak si bezpečně hrát v kombinaci s fyzickou aktivitou. Sedátko pro dítě má široké užití v různých sestavách, samostatně nebo jako součást dětského hřiště.


CUBS Houpačka Disk - květinka
509 Kč

Plastový houpačkový sedák CUBS Disk květinka je hodnotným doplňkem k jakékoliv houpačkové sestavě nebo modulu, případně hřišti. Houpačka se skládá z jednoho nastavitelného polypropylenového lana v délce 2m ke kterému je připevněný houpací disku s hřebeny.


CUBS Kormidlo Star k dětskému hřišti
790 Kč

Kormidlo k dětskému hřišti CUBS nebo jinému. Každá správná loď musí mít samozřejmě kormidlo. Jsou vaše děti přesvědčené, že jejich sestava na zahradě je loď na moři? Podpořte tuto jejich výletnickou představu a pořiďte jim kormidlo.


CUBS Piškvorky OXO k dětskému hřišti
1 897 Kč

1 725 Kč

Procvičte si hlavu! Hrací pole Piškvorky OXO k dětskému hřišti nebo plotu zahrady. OXO mají jedinečný prémiový design, který zahrnuje 9 hracích válců (konfigurace 3×3). Každý válec obsahuje reliéf s barevným X a O.


CUBS Provazový žebřík pro dětské hřiště
539 Kč

Pokud chcete, aby vaše dítě cvičilo svou obratnost, rozvíjelo sílu a zároveň se dokonale vyřádilo je provazový žebřík CUBS ideální volbou. Žebřík je vhodný pro děti od 3 do 12 ti let. Maximální nosnost je 70kg.


CUBS Šplhací lano s uzly pro dětské hřiště
699 Kč

Pokud chcete, aby vaše dítě cvičilo svou obratnost, rozvíjelo sílu a zároveň se dokonale vyřádilo je šplhací lano CUBS s uzly ideální volbou. Lano je vhodné pro děti od 3 do 12 ti let. Maximální nosnost je 70kg.


CUBS Telefon k dětskému hřišti
389 Kč

Telefon k dětskému hřišti CUBS nebo jinému, který vydává zvuk při stisknutí tlačítka. Obsah balení: telefon, jeden vrut. Z bezpečnostních důvodů jde o bezpečnou atrapu určenou k dětské hře.


CUBS Teleskop Star
625 Kč

Teleskop k dětskému hřišti CUBS nebo jinému systému. Dokážete si představit základnu nebo hrad bez teleskopu? Vaše děti určitě ne. Jak jinak by mohly pozorovat blížící se nepřátelské armády? Doplňte sestavu vašich dětí o velký teleskop CUBS Star a uvidíte, kolik zábavy si užijí.


CUBS Volant s klaksonem k dětskému hřišti
439 Kč

Tůt, tůt! Zábava pro malé řidiče. Volant s funkčním klaksonem, který můžete připevnit k dětskému hřišti CUBS nebo jinému. Volant je vyroben z pevného a plného PP plastu.


CUBS Dětská houpačka Safe Care - červená
496 Kč
489 Kč

Plastová houpačka Safe Care je určená pro venkovní i vnitřní použití. Houpání je skvělý způsob, jak si bezpečně hrát v kombinaci s fyzickou aktivitou. Sedátko pro dítě má široké užití v různých sestavách, samostatně nebo jako součást dětského hřiště.


CUBS Dopadová zatravňovací dlaždice 100 x 150 cm
1 109 Kč

Unikátní dopadová deska CUBS z recyklovaného materiálu je ideálním doplňkem ke skluzavkám, dětským hřištím nebo bazénům. Tato protiskluzová dlaždice zajistí, že tráva bude růst i v místech, kde díky nadměrnému užívání plochy nebo zatížení postupem času zmizí nebo se zničí.


CUBS Houpačka Prak - sedák
619 Kč

Flexibilní houpačkový sedák CUBS Prak je dodáván s kvalitním polypropylenovým lanem v délce 2 m. Délka závěsu je nastavitelná a ideální pro zavěšení na houpačkový modul CUBS nebo jiný, případně i strom.


DOLU Dětská trojhoupačka plastová Zelená
574 Kč

499 Kč

Dětská plastová trojhoupačka je vhodná až pro tři děti. Díky tomu, získá houpání nový rozměr! Vyrobena z kvalitního plastu a je možné ji používat uvnitř i venku. Výběr ze tří barevných variant – růžová, modrá, zelená.