TRIGANO Pavoučí síť - lanová
2 309 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Z lan sestavená pavoučí síť, určena pouze k dřevěným sestavám. Děti lezou po pavoučí síti a volí různé cesty, jak vylézt až nahoru. Nebo prostě prolézají mezi provazy. Zlepšují si sílu rukou i nohou, získávají stabilitu a základy lezení. Konstrukce není součástí balení.

TRIGANO Houpačka - sedátko prkénko
379 Kč 349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sedátko plastové prkénko je vhodné pro všechny typy houpaček s výškou 190 – 250 cm. Je možné jej zavěsit i na zahradě na silné nízko rostoucí větvě stromů a udělat tak dělem skvělou houpačku.

Vladeko Plastový dalekohled - použité-19%
790 Kč 639 Kč

Použité

Dětská hračka dalekohled. Nepodněcuje dětskou fantazii. Dalekohled nemá zvětšovací nebo přibližovací funkci. Lze otáčet ve všech směrech. Vhodné pro vyvýšené místo nebo hrací věže. Dodávka obsahuje spojovací materiál materiál.

TRIGANO Típí stan látkový - použité-26%
1 999 Kč 1 479 Kč
+ doprava zdarma

Použité

Ideální doplněk k sestavám, je tento stan určený nejen pro malé indiány. Stan má kuželovitý tvar jako Týpí. Má průměr 214 cm a lze zavěsit do výšky 225 cm. Kruhovitý tvar zaručuje kovová trubka.

CUBS Šplhací tyč k dětskému hřišti - zánovní
1 799 Kč 1 549 Kč

Zánovní

Šplhací tyč k dětskému hřišti CUBS nebo jinému privátnímu hřišti. Otvory pro šrouby na montážní desku Ø 10 mm. Šrouby nejsou součástí balení. Železná tyč je dodávána v červeném provedení.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: