Filter Logic CFL-650 silikonové mazivo do kávovarů 10 g

Filter Logic CFL-650 silikonové mazivo do kávovarů 10 g

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Univerzální silikonové mazivo pro kávovary značky Filter Logic CFL-650. Tímto mazivem zajistíte správný chod vašeho kávovaru. Univerzální mazivo je kvalitní a cenově výhodná alternativa. Celý popis
121 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Partner: Penepex

Skladem u partnera 5+ kusů

19.10.2021 - 20.10.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Penepex

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100029719610

Popis

Profesionální potravinářské mazivo od anglické firmy Filter Logic CFL-650 určené především pro použití v kávovarech na zhotovení espressa je rovněž vhodné pro údržbu běžných potravinářských zařízení se schopnosti pracovat ve velkém teplotním rozsahu.

U většiny zařízení, jako jsou kávovary Krups, Delonghi, Saeco, Breville, Philips, Saeco, Jura, Sunbeam a další, se kladou vysoké požadavky na jejich údržbu, kterou si doma můžete provést sami. Většina výrobců prodává maziva vlastní značky výhradně za tímto účelem. Mazání o-kroužků a těsnění během servisního zásahu umožňuje, aby součásti byly řádně ošetřeny a znovu namontovány tak, jak je požadováno. Správným a pravidelným ošetřením se snižuje tření v místech, kde jsou plochy stlačeny, což výrazně prodlužuje životnost těchto součástí a zabraňuje budoucímu praskání těsnění, což může být pro vaše zařízení velmi škodlivé.

CFL-650M mazivo může být náhradou za tato maziva:

Saeco HD5061
DeLonghi KW630879
DeLonghi SER0354
Bosch OKS1110 Tuk
Smar Siemens / Bosch 311593
Bosch GTE703 310574

Zařízení pro přípravu kávy z kávových zrnek by měly být promazávány každých 6 měsíců. Nedostatečné mazání se často projevuje skřípáním, praskáním nebo pištivým zvukem nahodile vycházejícím z varné jednotky. Jakmile tyto problémy nastanou, je čas provést domácí opravu. Nedostatečná péče o „kritické“ mechanické součásti téměř jistě povede k jejich předčasnému selhání.

V každém případě je nezbytné se držet pokynů o údržbě vašeho zařízení, které doporučuje každý z výrobců těchto zařízení. Tyto pokyny naleznete v návodu vašeho zařízení. Některé součásti vyžadují mazivo, jiné zase pracují za sucha.

Mazivo Filter Logic CFL-650 má pracovní teplotní rozsah –40 až +180 °C, čímž je zaručeno, že mazivo zůstane v původním stavu bez jeho degradace během celého provozu zařízení.

Jsme oficiálním prodejcem značky Filter Logic v České republice.