Filter Logic CFL-695 odvápňovač kávovarů 500 ml

Filter Logic CFL-695 odvápňovač kávovarů 500 ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Profesionální odvápňovací prostředek britské značky Filter Logic je určen pro všechny typy kávovarů. Tímto odvápňovačem zajistíte správný chod vašeho kávovaru. Celý popis
169 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Partner: Penepex

Skladem u partnera 5+ kusů

7.12.2021 - 8.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Penepex

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100051256266

Popis

Univerzální odstraňovač vodního kamene pro váš kávovar Filter Logic CFL-695 - profesionální odvápňovací prostředek britské značky FIlter Logic. Přípravek o objemu 500 ml je určen pro všechny typy kávovarů. Účinně odstraňuje vodní kámen ve vašem kávovaru. Pravidelným čištěním udržujete svůj kávovar v optimálním stavu a prodlužujete jeho životnost. Vodní kámen v kávovaru se tvoří z minerálů (vápník a hořčík) které se přirozeně vyskytují ve vodě. Když se voda v zařízení zahřeje, minerály se vysráží a vytvoří bílý povlak a tak se zkracuje životnost vašeho kávovaru, zvyšuje spotřeba energie a ovlivňuje chuť vaší kávy. Abyste tomu předešli, stačí pravidelně používat odvápňovač Filter Logic CFL-695. Čistící kapalina odstraní všechny nečistoty ze všech těžko přístupných částí stroje, což prodlouží jeho životnost.

Značka Filter Logic se specializuje na výrobu vodních filtrů a příslušenství pro kávovary a další domácí spotřebiče. Produkty Filter Logic jsou známé svou vysokou kvalitou, univerzálním použitím a atraktivními cenami. Odvápňovač Filter Logic CFL-695 je nejnovější produkt této britské společnosti, který je nejen účinný, ale také plně univerzální a hodí se tedy pro všechny typy kávovarů dostupné na trhu. Můžete jej bezpečně použít v zařízeních značek, jako jsou DeLonghi, Saeco, Krups, Siemens, Philips nebo Nivona.

Postup: Zařízení odvápňujte podle pokynů na vašem kávovaru.

Upozornění: Odvápňovač je určen pouze k odvápnění spotřebiče. Nemá žádné čisticí vlastnosti. K čištění spařovací jednotky a k odstranění zbytků kávy a mastných usazenin použijte čisticí kapalinu nebo tablety. Široký výběr produktů tohoto typu najdete také v našem obchodě.

Obsah: 500 ml (dostačující pro 4 odvápňovací cykly)

Jsme oficiálním prodejcem značky Filter Logic v České republice.