Kiehl Xon forte profesionální a ekologický čistič grilu - 750 ml Silný a přesto šetrný k přírodě.

Kiehl Xon forte profesionální a ekologický čistič grilu - 750 ml Silný a přesto šetrný k přírodě.

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Ekologický profesionální síla čističe grilu. Uvolňuje mastnotu, bílkoviny, zbytky smažení a pečení z grilu, trouby, digestoře. Čistí krbová skla od sazí. Odstraní připečenou mastnotu. Očistí saze ze skla u krbu. Ekologický a bez zápachu, přesto velmi silný na mastnotu i připečené zbytky na grilu. Celý popis
251 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
235 Kč
Partner: Brimi

Skladem u partnera 5+ kusů

4.10.2021 - 6.10.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Brimi

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100025296504

Popis

Grilovací sezóna zahájena! A pro snadnou a rychlou přípravu je ideální XON-FORTE EKOLOGICKÝ ODMAŠŤOVAČ A SILNÝ ČISTIČ. Uvolňuje mastnotu, bílkoviny, zbytky smažení a pečení z grilu, trouby, digestoře. Ekologický a bez zápachu. Nejen na gril nebo troubu, ale také na krb.

Xon forte nezapáchá a dobře se s ním pracuje i v uzavřeném prostoru. Je ideální na čištění grilovacích kamenů, grilů, roštů u grilu, trouby, sporáky, digestoře a mřížky v odsavačích par, kde je hodně mastnoty. Oceníte jej také v profesionálních provozech na fritézy, konvektomaty či na obklady a dlažby v kuchyních. Uvolňuje bez mechanického čištění mastnotu a bílkoviny, zbytky smažení a připečenin.

Čištění grilu zvládnete s Xon forte velmi snadno a ekologicky. Aby XON FORTE dobře působil na čištění grilu, je pouze potřeba čištěné povrchy nahřát na 40–60°C (např. polít horkou vodou, jemně osušit) a nechat působit přípravek asi 15 minut. 


Xon forte je ekologicky šetrný výrobek s certifikací Ecolabel.

EU_Ecolabel2_01

Plochy vyčištěné Xonem forte, na kterých se připravují potraviny, se musí následně důkladně omýt pitnou vodou. Neomezené použití v potravinářství vám usnadní čištění např. konvektomatů, parní trouby, grilu, pečící trouby, fritéz, plotýnek, digestoří, obkladů a dlažeb. Nelze použít na plochy, které jsou citlivé na alkálie, jako např. hliník, eloxal nebo lak.

Spotřeba na 1 m² je u čištění povrchů: 0,5 – 1 ml. Vytírání / strojní úklid za mokra: 20 ml. Základní čištění: 40 ml. Čištění pěnou: 20 ml. Doplňovací postřikovací láhev je možné doplnit z 5 litrového kanystru.

Pro mytí podlahy zvolte následující postup: Čistící roztok rozdělit po podlaze, nechat cca 10 minut působit, vydrhnout, břečku odsát. Plochu následně důkladně omýt čistou vodou. Cca 40 – 60 °C teplá voda podpoří účinnost Xonu forte při tvrdošíjných tukových znečištěních.

Nebezpečí (v koncentrátu); H 314 Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. P 280 Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. P 305/351/338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P 308/313 PŘI expozici nebo podezření na ni: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Obsahuje: Potassium Hydroxide (INCI). Složení (podle 648/2004/ES) Neionické tenzidy < 5%, mýdlo < 5%, vodou rozpustná rozpouštědla, alkálie, potravinářské barvivo (C147005). Hodnota pH koncentrátu: cca 13,5 hodnota pH pracovního roztoku: cca 13