Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 3901527

Zakryjplot.cz Dekorativní plachta pro venkovní použití - plot Materiál: Neprůhledný - jednostranný, Rozměry: 1 m x 2 m (VxŠ)

Zakryjplot.cz Dekorativní plachta pro venkovní použití - plot Materiál: Neprůhledný - jednostranný, Rozměry: 1 m x 2 m (VxŠ)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Dekorativní plachta na oplocení s motivem dřeva. Ideální na venkovní použití. Dostupnost v několika provedení a velikostech. Neprůhledná dekorativní plachta – plachtovina 440 g Nepotištěný materiál má hladký bílý povrch, je voděodolný a omyvatelný. Tisk odolává i slunečnímu záření. Celý popis
995 Kč
Zboží od: Zakryjplot.cz
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
995 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

11.10.2022 - 13.10.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Dekorativní plachta na oplocení s motivem dřeva. Ideální na venkovní použití. Dostupnost v několika provedení a velikostech.

 

Neprůhledná dekorativní plachta – plachtovina 440 g

Nepotištěný materiál má hladký bílý povrch, je voděodolný a omyvatelný. Tisk odolává i slunečnímu záření. Výborně odolává povětrnostním vlivům – v běžných podmínkách má garantovanou životnost minimálně 5–10 let. Tato varianta je určena převážně na místa, která tolik neprofukují, mají ideálně pevná záda (např. zakrytí nevzhledné zdi, nádrže na dešťovou vodu, bazénu).

 

Poloprůhledná dekorativní plachta – síťovina 270 g (mesh)

Síťovina je částečně průhledná, nepotištěná má bílou barvu. Oproti plachtovině má v sobě malé kulaté otvory zajišťující průhlednost. Díky tomu má i nízkou hmotnost a malý odpor větru. Tato varianta je ideální na místa, která profukují, na místa s horšími povětrnostními podmínkami (např. zakrytí plotu). Tisk odolává i slunečnímu záření. V běžných podmínkách má garantovanou životnost minimálně 5–10 let.

 

Tisk je jednostranný, z druhé strany je materiál bílý.