Braun MQ 10 WH

Braun MQ 10 WH

Šlehací metla Braun MQ 10 WH pro mixéry Braun Multiquick 5 a 7. Snadno a rychle hněte, šlehá a míchá vajíčka, smetanu i nadýchané dezerty při pomalé i velké rychlosti. Ještě nikdy jste nezvládli rychleji ušlehat šlehačku, utřít sníh z bílků, připravit těsto na koláč nebo zamíchat majonézu. S touto metlou snadno připravíte i domácí dezerty. Celý popis
Ušetříte 71 Kč 330 Kč
259 Kč
Prodává MALL
Ušetříte 71 Kč 330 Kč
259 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

Již dnes k osobnímu odběru
Prodejny
Již zítra na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Klíčové vlastnosti Braun MQ 10 WH

 • Systém EasyClick Plus pro snadnou výměnu příslušenství 
 • Bezpečné bez BPA
 • Vhodné do myčky
 • Pestrá nabídka příslušenství
 • Kompatibilita s vybranými tyčovými mixéry Braun MultiQuick 
Braun MQ 10 WH

Nerezová šlehací metla

Už nemusíte mít tyčový mixér a ruční šlehač zvlášť. Místo samostatného šlehače stačí k tělu tyčového mixéru připojit tento nástavec na šlehání, tření či míchání a rázem můžete začít připravovat šlehačku, směsi na dorty nebo třeba holandskou omáčku. Výborné domácí dezerty a pokrmy vykouzlíte díky tomuto nástavci během chvíle. 

Braun MQ 10 WH

Systém EasyClick pro rychlou výměnu příslušenství 

Jednotlivé příslušenství tyčového mixéru lze velice snadno odebírat a měnit díky systému EasyClick. Pouhým jedním kliknutím změníte váš tyčový mixér na ruční šlehač, stolní mixér, mlýnek na koření, sekáček nebo pasírovač. Díky tomuto systému už nebudete potřebovat několik různých spotřebičů a ve vaší kuchyni bude více místa pro tvoření vašich oblíbených pokrmů. 

Braun MQ 10 WH

Braun MQ 10 WH

Bezpečné i pro vaše nejmenší

Všechny částí, které přichází do kontaktu s jídlem jsou bez BPA. Použití příslušenství Braun je tak bezpečné i pro vaše nejmenší.

Braun MQ 10 WH

Pohodlné mytí v myčce na nádobí

Jednotlivé části příslušenství lze pohodlně rozebrat na jednotlivé díly a umýt je pod tekoucí vodou nebo v myčce na nádobí. Podrobnější informace o omyvatelných částech najdete v manuálu.

Braun MQ 10 WH

Kompatibilita s tyčovými mixéry Braun

Toto příslušenství je kompatibilní s tyčovými mixéry značky Braun řady MultiQuick 3, MultiQuick 3 Vario, MultiQuick 5, MultiQuick 5 Vario, starší generací MultiQuick 7 a bezdrátovou řadou MultiQuick 9 se systémem EasyClick.


Vlastnosti

 • Šlehací metla
 • Snadno se instaluje
 • Šlehání – Snadno hněte, šlehá a míchá vajíčka, smetanu i nadýchané dezerty při pomalé i velké rychlosti
 • Systém EasyClick – Veškeré příslušenství vybavené technologií EasyClick snadno a rychle vyměníte jediným pohybem pomocí dvou tlačítek.
 • Příslušenství lze mýt v myčce
 • Kompatibilní s: MultiQuick 3, MultiQuick 5, MultiQuick 5 Vario

Odkazy


*Použité fotografie mohou být ilustrační.