10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Příslušenství k pračkám a sušičkám

Sháníte velký domácí spotřebič či jeho příslušenství? Široká nabídka v kategorii příslušenství k pračkám a sušičkám na vás čeká u nás na MALL.cz. Srovnali jsme pro vás produkty od nejlevnějšího a od nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky.

Zobrazit více
  • Nečekejte na nákup – zboží můžeme doručit ještě dnes přímo na vaši adresu.
  • Výdejní místa máme na každém rohu.
  • Spotřebič vám pomůžeme vynést, vysloužilý kousek pak odvezeme.
  • Máte dotazy k produktům z kategorie příslušenství k pračkám a sušičkám nebo k objednávce? Naše zákaznická podpora funguje nonstop.
  • Spotřebič můžete vrátit do 14 dní i bez udání důvodu.
  • Kromě klasických možností plateb nabízíme MALL Pay – nakupte ihned a zaplaťte až za 30 dní.

U nás na MALL.cz najdete mnohem více než jen příslušenství k pračkám a sušičkám, ale také

U nás na MALL.cz najdete dalších 2 000 000 výrobků a mezi nimi i Elektrické kráječe potravin, French pressy, Tlakové hrnce, Tlakové hrnce, Hrnky na kávu.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Aga Antivibrační stojany na pračky Aga Antivibrační podložky pro kulaté nohy 4ks
Aga Antivibrační stojany na pračky

Podložky z pěny EVA. Pomáhají tlumit hluk a chrání podlahu před poškozením. Rozměry: 7,7×7,7×0,7.

můžete mít 15.12.

Aga Antivibrační podložky 4ks Aga Antivibrační podložky pro kulaté nohy 4ks
Aga Antivibrační podložky 4ks

Senzační antivibrační podložky. Budou se hodit do každé domácnosti. Podložky pohlcují vibrace a snižují hluk. Důležité je, že jejich instalace je triviálně snadná. Materiál: odolný silikon. Součástí dodávky: 4ks. Rozměry. polštářky: 4×4×4cm.

můžete mít 15.12.

Aga Antivibrační podložky pro kulaté nohy 4ks Aga Antivibrační podložky pro kulaté nohy 4ks
Aga Antivibrační podložky pro kulaté nohy 4ks

Skvělé antivibrační podložky pod nohy. Budou se hodit do každé domácnosti. Zajišťují stabilní provoz pračky. Zabraňují vibracím a minimalizují hluk. Součástí dodávky: 4ks. Materiál: silikon + plast. St. horní část: 5,7 cm. Výška.: 3 cm.

můžete mít 15.12.

Aga Antivibrační podložky pod nohy 4ks Černé CARE + PROTECT 3 v 1 odstraňovač vodního kamene a odmašťovač pro pračky a myčky nádobí CPP1250DW
Aga Antivibrační podložky pod nohy 4ks Černé

Skvělé antivibrační podložky pod nohy. Budou se hodit do každé domácnosti. Zajišťují stabilní provoz pračky. Zabraňují vibracím a minimalizují hluk. Součástí dodávky: 4ks. Materiál: silikon. Barva: černá. St. horní část: 5,4 cm. Výška.: 1,5 cm.

můžete mít 15.12.

CARE + PROTECT 3 v 1 odstraňovač vodního kamene a odmašťovač pro pračky a myčky nádobí CPP1250DW CARE + PROTECT 3 v 1 odstraňovač vodního kamene a odmašťovač pro pračky a myčky nádobí CPP1250DW
CARE + PROTECT 3 v 1 odstraňovač vodního kamene a odmašťovač pro pračky a myčky nádobí CPP1250DW

3 v 1 odstraňovač vodního kamene a odmašťovač pro pračky a myčky nádobí. Care + Protect CPP1250DW účinně kombinuje odvápnění, odmašťování a dezinfekci do jediného produktu. Odstraňuje usazeniny vodního kamene, hloubkově čistí, odstraňuje plísně a nepříjemné pachy, prodlužuje životnost spotřebiče a snižuje spotřebu energie. Doporučuje se ošetření každý měsíc.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
CARE + PROTECT parfém do pračky LPL1041B CARE + PROTECT 3 v 1 odstraňovač vodního kamene a odmašťovač pro pračky a myčky nádobí CPP1250DW
CARE + PROTECT parfém do pračky LPL1041B

Parfém do pračky vůně BLUE WASH balení 400 ml. Vyndávejte prádlo z pračky nejen čisté, ale i nádherně voňavé. V tom vám pomůže parfém značky CARE+PROTECT, který se váže na vlákna a dodá látkám příjemný nádech. Vůně zůstane na oblečení i po vyjmutí ze sušičky. Tento koncentrovaný parfém můžete využít pro všechny druhy pracích cyklů a na všechny typy oblečení včetně sportovního. Zároveň se nemusíte bát, že by přípravek zanechal na prádle skvrny.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Candy WSK1110U Bosch WGG14202BY + WQG24100BY + WTZ20410
Candy WSK1110U

Univerzální mezikus pračka/sušička se zásuvkou pro všechny standardní velikosti sušiček a všechny pračky s hloubkou 47–62 cm. Candy WSK1110U upevní sušičku nad pračkou a zajistí stabilitu i během průběhu cyklu. Toto řešení vám rovněž uspoří místo ve vaší domácnosti.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
142x
+ 1
Bosch WGG14202BY + WQG24100BY + WTZ20410 Bosch WGG14202BY + WQG24100BY + WTZ20410
Bosch WGG14202BY + WQG24100BY + WTZ20410 Set pračky Bosch WGG14202BY, sušičky Bosch WQG24100BY a spojovací sady Bosch WTZ20410. Předem plněná pračka v energetické třídě A a bílém provedení s náplní 9 kg prádla a 14 programy. Volně stojící kondenzační sušička v energetické třídě A++ a bílém provedení s náplní 9 kg prádla a 14 programy. Spojovací sada bez výsuvu pro postavení sušičky na pračku.
Informační list výrobku

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Beko plastový mezikus PSKS Bosch WGG14202BY + WQG24100BY + WTZ20410
Beko plastový mezikus PSKS

Plastový mezikus Beko PSKS je vhodný pro slim sušičky Beko s hloubkou skeletu 46 cm a pračky s rozdílem hloubky maximálně o 10 cm.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LG DSTWH CARE + PROTECT přívodní hadice s bezpečnostní uzávěrkou aquastop WHI1052S
LG DSTWH

Bílý výsuvný spojovací mezikus mezi pračky a sušičky. LG DSTWH má nosnost 16 kg a slouží jako spojovací mezičlánek praček a sušiček LG. Model není vhodný pro úzké (slim) spotřebiče.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
CARE + PROTECT parfém do pračky LPL1043F CARE + PROTECT přívodní hadice s bezpečnostní uzávěrkou aquastop WHI1052S
CARE + PROTECT parfém do pračky LPL1043F

Parfém do pračky vůně FIORI DI TALCO balení 400 ml. Vyndávejte prádlo z pračky nejen čisté, ale i nádherně voňavé. V tom vám pomůže parfém značky CARE+PROTECT, který se váže na vlákna a dodá látkám příjemný nádech. Vůně zůstane na oblečení i po vyjmutí ze sušičky. Tento koncentrovaný parfém můžete využít pro všechny druhy pracích cyklů a na všechny typy oblečení včetně sportovního. Zároveň se nemusíte bát, že by přípravek zanechal na prádle skvrny. Provoňte si den nádhernou a intenzivní vůní Fiori di Talco, vyrobenou v Itálii.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
CARE + PROTECT přívodní hadice s bezpečnostní uzávěrkou aquastop WHI1052S CARE + PROTECT přívodní hadice s bezpečnostní uzávěrkou aquastop WHI1052S
CARE + PROTECT přívodní hadice s bezpečnostní uzávěrkou aquastop WHI1052S

Přívodní hadice s Aquastopem Care + Protect WHI1052S zabraňuje případnému zatopení domácnosti v důsledku prasknutí přívodní hadice u pračky nebo myčky. V případě netěsností nasměruje plášť vodu do mechanického ventilu, který zastaví přítok. Jakékoli poruchy jsou indikovány červenou kontrolkou na ventilu.

můžete mít DNES

Od MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Příslušenství k pračkám a sušičkám.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Příslušenství k pračkám a sušičkám výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Příslušenství k pračkám a sušičkám akce.