Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMAsmart image price
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 15035023

Superdrive SV750 (PC, PS4, Xbox Series, XONE, SWITCH) (SA5595-NG)

Superdrive SV750 (PC, PS4, Xbox Series, XONE, SWITCH) (SA5595-NG)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Volant s pedály, průměr 28 cm, úhel otáčení 270°, 2 pedály, Kompatibilní s PS4, Xbox One, Xbox X, Xbox S, Nintendo Switch, PC, řadicí páka, duální vibrační motor, protiskluzový systém pedálů, plně programovatelný, 3 úrovně citlivosti, přísavky pro připevnění na pevný povrch. Celý popis
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
Produkt se již neprodává
3 389 Kč
Zboží od: CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
3 389 Kč
S novou kartou za

Popis

Superdrive SV750, PC/PS4/Xbox Series/X1/Switch

Volant s pedály SUPERDRIVE SV750 se stane neodmyslitelnou součástí každého vašeho závodu, který si užijete ještě intenzivněji – jako kdybyste řídili skutečnou formuli nebo rallye vůz. 

  • Volat s průměrem 28 cm
  • Úhel otáčení 270°
  • 2 pedály
  • Kompatibilní s PS4, Xbox One, Xbox X, Xbox S, Nintendo Switch, PC

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Realistický zážitek

Realistický zážitek z jízdy vám poskytne dvojitý vibrační motor. Ucítíte tak každou zatáčku na vlastní kůži. Design volantu poskytuje komfortní pocit při uchopení a díky úhlu otáčení 270 stupňů se přizpůsobí vašim jízdním návykům. Navíc si lze nastavit jednu ze 3 úrovní citlivosti, což vám umožní ovládat vůz arkádově i dle pravidel pokročilé simulace. Samozřejmostí je také přítomnost dvojice pák pro řazení.

Kompatibilita

Model SV750 je kompatibilní s profesionálními jízdními kokpity a herními sedadly, takže požitek ze simulace posune na úplně novou úroveň. Herní periferie je kompatibilní s celou řadou herních konzolí, PC a závodních titulů. Své řidičské schopnosti tak otestujete v takových herních peckách jako Gran Turismo Sport, Forza Moto Sport 7, F1 2020, Need for Speed, Dirt, GTA V a další.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

270° úhel otáčení

Volant s pedály pro PS4, Xbox One, Xbox X a Xbox S. Volant SV750 nabízí 270° úhel otáčení, který se přizpůsobí vašim jízdním návykům a poskytuje tak věrný závodní zážitek. Je vybaven řadicí pákou, duálním vibračním motorem a také protiskluzovým systémem pedálů. Je plně programovatelný a nabízí 3 úrovně citlivosti. Volant je vybaven přísavkami a lze jej snadno připevnit na rovný povrch.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Volant s pedály, průměr 28 cm, úhel otáčení 270°, 2 pedály, Kompatibilní s PS4, Xbox One, Xbox X, Xbox S, Nintendo Switch, PC, řadicí páka, duální vibrační motor, protiskluzový systém pedálů, plně programovatelný, 3 úrovně citlivosti, přísavky pro připevnění na pevný povrch.