Vileda Easy Wring & Clean Turbo 2 v 1 náhrada - zánovní

Vileda Easy Wring & Clean Turbo 2 v 1 náhrada - zánovní


Zánovní

Náhrada určená k mopu Vileda Easy Wring & Clean Turbo v sobě kombinuje dva typy vláken. Bílé třásně z mikrovlákna odstraní běžné nečistoty a červená vlákna ze speciálního materiálu si zase poradí s odolnou špínou. Celý popis

129
Rozbaleno
299 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
129 Kč
-56%
Již se neprodává

Zánovní

Zánovní zboží mohlo být vyzkoušeno nebo krátkodobě používáno. Může nést známky lehkých estetických vad (např. drobné škrábance), které ale vizuálně příliš neruší a nemají žádný vliv na použitelnost. Zboží prošlo důkladnou kontrolou a je plně funkční bez omezení. Může mít poškozený nebo náhradní obal, obsah balení je ale kompletní. Na výrobek se vztahuje záruka o délce 21 měsíců.

Krátce používané zboží. Obsah balení je kompletní a plně funkční, se zárukou 21 měsíců. Může nést drobné známky používání a mít poškozený nebo náhradní obal.

Záruka: 21 měsíců (IČ 21 měsíců) Kód: 2672810

Popis

Popis produktu

Vileda náhrada k mopu Easy Wring & Clean Turbo

  • Náhrada kombinuje dva druhy třásní: bílé třásně – 100% Microfibre, snadný úklid každodenní špíny se skvělou absorpční schopností; červené třásně – vyrobené ze speciálního abrazivního materiálu, který nepoškrábe, ale umožňí vyčistit i tu nejodolnější špínu jedním tahem.
  • Snadná výměna náhradní hlavice, mycí návlek lze prát na 60 °C.
  • Vhodný na všechny typy tvrdých podlah.

Nechte se dále inspirovat z naší nabídky:


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ příslušenství náhrady k mopům