Mistrall Přívlačový set Micro Jig 2

Značka: Mistrall Náš kód: 100002818063

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerDoprava zdarma

Mistrall Přívlačový set Micro Jig 2

Tento bohatý set pro milovníky jemné přívlače se skládá z kvalitního grafitového prutu, vynikajícího 8 ložiskového navijáku (prut i naviják cca 350 g !). Celý popis

1649

1 649 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002818063

Popis

Popis produktu

Tento bohatý set pro milovníky jemné přívlače se skládá z kvalitního grafitového prutu, vynikajícího 8 ložiskového navijáku (prut i naviják cca 350 g !). 

Zdarma set doplníme o kvalitní vlasec 150 m a k tomu ještě opět zdarma sadu gumových nástrah (5 bal) určených právě na jemnou přívlač. To vše za velmi atraktivní cenovou nabídku.

Lamberta Micro Jig 
 
Pro milovníky lehké a ultralehké přívlače jsme vyvinuly špičkové pruty s vlepovanou špičkou a grafitovým blankem. Dostatečně silná očka pod úhlem zabezpečí optimální a přesné náhozy.  Pro větší komfort jsme zesílili sedlo navijáku. Samozřejmostí je krátká rukojeť, která nepřekáží pohybu. Každá série prutů je odlišena i barevně.
 
Materiál: Mixed Carbon
 
 Délka: 1,98 m
Vrhací zátěž: 0,5 – 6 g
Váha: 115 g
Počet dílů: 2
Transportní délka: 112 cm

Kudos
Velmi odolný a masivní, zároveň však lehký přívlačový naviják. Zde jsme nešetřili na materiálu. Osadili jsme ho sedmi kvalitními kuličkovými ložisky, nechybí kvalitní systém navíjení, přesná přední brzda, počítačově vyvážený rotor a dokonce 2 cívky z nichž jedna je hliníková cívka. Nyní je v akci do vyprodání skladových zásob za neuvěřitelnou cenu!!!!

Kapacita cívky: 0,18 mm/220 m

Velikost: 20

Počet ložisek: 7+1

Převod: 5,2 : 1

Váha navijáku: 226 g

Vlasce nové generace vyrobené renomovaným výrobcem dle japonské technologie z kopolymeru nejvyšší možné technické úrovně. Navíjení vlasců probíhá paralelním vinutím, vlasec není „zlámaný“ jako u běžného navíjení. Je hladký, kruhový, s minimální tvarovou pamětí a nemá při adjustaci zákrut, takže při navinutí na naviják nedělá smyčky jako vlasec navinutý běžnou technologií.
 
Nympha
Aromatizovaná gumová nástraha od značky Sharpfishes imituje jednu z vývojových fází vodního hmyzu. Je vyrobena z velice měkkého materiálu, díky kterému je Nympha pro rybu neodolatelná, nástrahu dlouhou dobu ochutnává a tak máte více času na zaseknutí. Ideální pro lov ultra lehkou, nebo lehkou přívlačí. Jedná se o jednu z nejprodávanějších a nejúčinnějších nástrah na lososovité ryby, tudíž nesmí chybět ve výbavě každého zkušeného vláčkaře. Lze chytat metodami jiggová hlavička, čeburaška, drop shot, boční přívěs a texas rig. Cílové ryby jsou pstruh potoční, pstruh duhový, siven, okoun, jelec, parma, ale i bílá ryba.
fluorescenční
aromatizovaná nástraha
délka: 40 mm
hmotnost: 0,9 g
10 ks / bal
rozměr bal.: 8 × 15 cm
 
Picolo Fish
Aromatizovaná gumová nástraha od značky Sharpfishes. Díky aromatizovanému materiálu ryba nástrahu dlouhou dobu ochutnává, a tak máte více času na zaseknutí. Ideální nástraha pro závodní přívlač, lov ultra lehkou nebo lehkou přívlačí. Nástraha imituje drobnou rybku s větším bříškem, které se směrem k ocásku ztenčuje a je zakončeno kopýtkem. Svým kmitajícím ocáskem rybu vyprovokuje k agresi a automatickému útoku. Součástí nástrahy jsou 3D oči, které slouží jako atraktor Pokud tuto nástrahu vyzkoušíte, čekejte velmi úspěšný lov. Velmi dobře pracuje i při velmi pomalém vedení. Lze chytat metodami jiggová hlavička, čeburaška, drop shot, boční přívěs a texas rig. Cílové ryby jsou pstruh potoční, pstruh duhový, siven, okoun, jelec, parma, ale i bílá ryba.
aromatizovaná nástraha
délka: 38 mm
hmotnost: 0,4 g
8 ks / bal
rozměr bal.: 8 × 15 cm
 
Tasty Worm
Aromatizovaná nástraha od firmy Sharpfishes. Díky aromatizovanému materiálu ryba nástrahu dlouhou dobu ochutnává a tak máte více času na zaseknutí. Tasty Worm je jednou z nejuniverzálnějších nástrah, lze na ni úspěšně lovit veškeré dravé, ale i nedravé ryby. Tvar byl navržen tak, aby bylo docíleno toho nejlepšího chodu a sice jak při velmi pomalém vedení, tak i při agresivním vedení. Je vhodná jak pro začínající rybáře, tak i pro velmi zkušené rybáře. Nejdůležitějším aspektem však je, že tuto nástrahu si zamilujete nejen vy, ale také ryby, které chytáte.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Délka 1,98 m
Zátěž 6 g
Počet dílů 2
Počet oček 9
Transp. délka 1,12 m
Hmotnost 115 g