Bafex Bioargan Arganový kosmetický olej 30ml

Bafex Bioargan Arganový kosmetický olej 30ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Opravdový hit ve skupině výrobků ANTI-AGING. Vysoký obsah tokeferol (Vit. E), Betatokoferol, Gamma- tokoferol a Delta-tokoferol.Je nedocenitelný pro své regenerační, léčebné, protizánětlivé a antibakteriální účinky. Olej obsahuje 80% esenciálních mastných kyselin, zejména Omega 9 a Omega 6. Celý popis
319 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: osatka cz

Již se neprodává

Zboží partnera osatka cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100019926121

Popis

Opravdový hit ve skupině výrobků ANTI-AGING. Vysoký obsah tokeferol (Vit. E), Betatokoferol, Gamma- tokoferol a Delta-tokoferol.

Je nedocenitelný pro své regenerační, léčebné, protizánětlivé a antibakteriální účinky. Olej obsahuje 80% esenciálních mastných kyselin, zejména Omega 9 a Omega 6. Karotenoidy které chrání kůži proti UV záření, brzdí růst rakovinotvorných buněk, snižují vznik artritidy. Fytosteroly zabraňují stárnutí kůže, pomáhají zadržovat vlhkost v kůži, snižují vznik zánětů. Arganový olej obsahuje fytosteroly Schottenol a Spinasterol, známé pro jejich protinádorové vlastnosti, zřídka kdy se vyskytující v rostlinných olejích.

Z nepražených arganových ořechů se vyrábí olej určený ke kosmetickému využití. Je unikátní tím, že obsahuje 2–3 násobek přírodního vitamínu E, než jakýkoli jiný přírodní zdroj. Zanechává saténově hebkou pokožku, hydratuje, dobře se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Účinně zabraňuje stárnutí pleti a vzniku vrásek. Pomáhá při léčbě ekzému, lupénky, dermatitid, akné a jiných kožních problémech zlepšení až o 70%. Vynikající pro masáž celého těla.