Silk'n přístroj na vyhlazení a redukci vrásek FaceTite RITUAL

Silk'n přístroj na vyhlazení a redukci vrásek FaceTite RITUAL

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
FaceTite Ritual pro redukci vrásek a vypnutí pokožky (+ 5 doplňků pro komplexní ošetření) Chcete omladit pokožku bez operace? S nástrojem Silk’n FaceTite Ritual můžete! Celý popis
8 490 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Doprava zdarma
Partner: befree.cz

Skladem u partnera 5+ kusů

1.12.2021 - 2.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera befree.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100044693434

Popis

FaceTite Ritual pro redukci vrásek a vypnutí pokožky (+ 5 doplňků pro komplexní ošetření)

Chcete omladit pokožku bez operace? S nástrojem Silk’n FaceTite Ritual můžete! Toto zařízení proti stárnutí vypíná pokožku, redukuje vrásky, obnovuje kolagenová a elastinová vlákna a zanechává vypnutou, mladší a zářivou pokožku. 

Toto balení obsahuje vše, co potřebujete pro kompletní ošetření FaceTite, včetně silikonového čisticího kartáče na obličej Silk"n Bright.

 • Redukce vrásek a jemných linek
 • Vypíná pokožku a zvedá kontury obličeje, pokožka působí plnějším dojmem
 • Obnovuje kolagenová a elastinová vlákna
 • Posiluje hlubší vrstvy pokožky a zlepšuje její strukturu a pružnost
 • Eliminuje povrchové sluneční a stařecké skvrny

Omlazení pokožky

Silk’n FaceTite používá k omlazení pokožky technologii HT ™ (Home Tightening). Na rozdíl od jiných omlazovacích zařízení kombinuje FaceTite v jednom zařízení ne jeden, ale tři zdroje energie pro větší účinnost:

 • bipolární RF (vysokofrekvenční) energie
 • LED světelná energie
 • IR (infračervená) tepelná energie

  Klinicky prokázáno

Účinnost technologie HT ™ byla zkoumána v několika klinických studiích. Ve slepém nezávislém přehledu před a jeden měsíc po 20 čtrnáctidenních zasedáních výsledky ukázaly, že 96% účastníků mělo viditelně méně vrásek bez nežádoucích vedlejších účinků.

Silkn_FaceTite_illustration

1. PŘED: Poškozená a oslabená kolagenová a elastinová vlákna.

2. PO: Kolagenová a elastinová vlákna se stahují a pokožka se opravuje zevnitř.

banner-image

Silk"n FaceTite byl důkladně testován a závěrem je, že je bezpečný pro ženy i muže, kteří jej mohou používat doma. Je vhodný pro všechny typy a tóny pleti, včetně tmavších odstínů pleti. Může být bezpečně použit na celou tvář a krk, včetně vrásek na čele (zamračené linie), vějířků a vrásek pod očima (kromě očních víček). Neexistuje také žádná doba na zotavení, takže můžete okamžitě pokračovat ve svých každodenních činnostech, můžete se dokonce opalovat! Doporučuje se však používat opalovací krém s vysokým SPF kvůli stárnutí vlivem slunečních paprsků.

Silk"n hyaluronové sérum pro okamžitý výsledek proti stárnutí

Kyselina hyaluronová se přirozeně vyskytuje v naší pokožce. Jak stárneme, naše pokožka toho produkuje stále méně, což má za následek jemné linie, vrásky a méně pružnou pokožku. Proto je kyselina hyaluronová jednou z nejdůležitějších složek v našem Slider hyaluronovém gelu a hyaluronovém séru. Hydratační účinek kyseliny hyaluronové snižuje hloubku vrásek a jemných linek a stimuluje produkci kolagenu.

Jeho účinek je mnohem větší, pokud kombinujete zařízení FaceTite s koncentrovaným hyaluronovým sérem. Ve skutečnosti je tento efekt tak silný, že vaše pokožka po ošetření okamžitě vypadá mladší, hladší a pevnější. Studie ukázala, že vrásky se zlepšily o 66%, makropóry o 50% a struktura pokožky o 44% ve srovnání s výsledky použití FaceTite bez Silk’n hyaluronového séra.

Existují tři způsoby použití séra: můžete jej používat denně, během ošetření FaceTite pro okamžitý omlazující výsledek nebo po ošetření pro intenzivně hydratovanou a zářivou pleť.

Silk"n Bright – silikonový kartáč na obličej pro hloubkové čištění a masáž

Bright

Než začnete s FaceTite Ritual, měla by být vaše pokožka čistá a bez make-upu. A Silk"n Bright, oboustranný silikonový čistič obličeje, je nejlepší způsob, jak toho dosáhnout! Přední strana kartáče má silikonové cvočky, které obličej hluboce očistí vysokofrekvenčními vibracemi. Kartáč odstraňuje nečistoty a zbytky make-upu, zmenšuje velikost pórů a jemně odlupuje pokožku. Na zadní straně kartáče dodávají silikonové hřebeny relaxační masáž pro lepší prokrvení a hlubší penetraci produktů péče o pleť.

Jak na ošetření ?

Balíček Silk"n FaceTite obsahuje vše, co potřebujete pro kompletní ošetření FaceTite! Stačí postupovat podle těchto tří jednoduchých kroků a během chvilky budete mít vypnutější pleť!

banner-imagebanner-image

Krok 1: Příprava pleti

Před zahájením ošetření se ujistěte, že je vaše pleť čistá a suchá. Použijte čelenku na vlasy, abyste si udrželi vlasy mimo obličej a krk. Odstraňte veškerý make-up a poté použijte Silk"n Bright kartáček na pleť s čisticím přípravkem na obličej, abyste odstranili veškeré zbývající nečistoty (přebtečný maz, olej a zbytky make-upu). Pleť důkladně opláchněte vodou a osušte ji čistým, suchým ručníkem.

Krok 2: Zahajte ošetření Silk"n FaceTite

Vyjměte přístroj FaceTite z pouzdra, které je dodáváno, připojte jej k adaptéru a v případě potřeby použijte prodlužovací kabel, abyste se mohli volněji pohybovat. Zapněte přístroj FaceTite, naneste na ošetřovací plochu přístroje trochu hyaluronového gelu Silk"n Slider a zahajte ošetření. V případě potřeby můžete během ošetření nanést další gel. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme dodržovat plán ošetření uvedený v návodu. Při používání přístroje FaceTite musíte používat gel, protože zajišťuje vodivost. Přístroj bez gelu nebude fungovat. Pokud chcete přístroj používat k pravidelným ošetřením, doporučujeme použít hyaluronový gel Slider. Pokud však chcete dosáhnout okamžitého účinku proti stárnutí, doporučujeme místo gelu používat Silk"n Hyaluronové sérum.

Krok 3: Vyčistěte a vyživte pleť

Po dokončení ošetření Silk"n FaceTite odstraňte zbytky gelu nebo séra pomocí kapesníčku. Očistěte pleť vlažnou vodou a osušte ji čistým, suchým ručníkem. Nakonec pleť zklidněte a hydratujte nanesením Silk"n Hyaluronového séra a/nebo denního/nočního krému. Pro větší efekt jej vmasírujte pomocí Silk"n Bright, který zajistí hlubší proniknutí živin z kosmetických přípravků přímo do pokožky.

V balení najdete:

 • 1× zařízení FaceTite
 • 1× adaptér FaceTite
 • 1× prodlužovací kabel
 • 1× Slider Hyaluronic Gel
 • 1× Intense Nourishing Hyaluronic Serum
 • 1× Bright kartáček
 • 1× Bright USB kabel
 • 1× Bright USB adaptér
 • 1× čelenku pro kosmetické ošetření
 • 1× beauty pouzdro
 • manuál