Swans Brýle plavecké SR-72M MIT PAF_NAV/R
990 Kč 819 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plavecké brýle disponují 3D těsněním, díky kterému je snížené riziko vniknutí vody k očím. Úprava Premium Antifog zajistí vždy perfektní vidění i za zhoršených podmínek. Swans Brýle plavecké SR-72M MIT PAF_NAV/R mají v balení 5 dalších nosníků a transportní obal.

Swans SR-71N_CSK
590 Kč 479 Kč

Plavecké brýle disponují 3D těsněním, díky kterému je snížené riziko vniknutí vody k očím. Úprava Premium Antifog zajistí vždy perfektní vidění i za zhoršených podmínek. Swans Swans SR-71N_CSK mají v balení 5 dalších nosníků a transportní obal.

Swans Brýle plavecké SR-71N PAF_SKBL
590 Kč 459 Kč

Plavecké brýle disponují 3D těsněním, díky kterému je snížené riziko vniknutí vody k očím. Úprava Premium Antifog zajistí vždy perfektní vidění i za zhoršených podmínek. Swans Brýle plavecké SR-71N PAF_SKBL mají v balení 5 dalších nosníků a transportní obal.

Swans Brýle plavecké SR-72M PAF_BLSIL
790 Kč 649 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plavecké brýle disponují 3D těsněním, díky kterému je snížené riziko vniknutí vody k očím. Úprava Premium Antifog zajistí vždy perfektní vidění i za zhoršených podmínek. Swans Brýle plavecké SR-72M PAF_BLSIL mají v balení 5 dalších nosníků a transportní obal.

Swans Brýle plavecké SR-81M MIT PAF_SMBL
1 190 Kč 869 Kč

Plavecké brýle disponují 3D těsněním, díky kterému je snížené riziko vniknutí vody k očím. Úprava Premium Antifog zajistí vždy perfektní vidění i za zhoršených podmínek. Swans Brýle plavecké SR-81M MIT PAF_SMBL mají v balení 5 dalších nosníků a transportní obal.

Swans SR-3N orange/clear
490 Kč 359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Swans SR-3N orange/clear unisex plavecké brýle mají zrcadlovou úpravu s ochranou před UV zářením a zamlžením. Obsahují 4 velikosti výměnných nosníků a jsou pro rekreační i závodní plavání.

Speedo Elite

Speedo Elite

Hodnocení: 4
1 449 Kč

Kvalitní plavecké brýle se zrcadlovým efektem. Speedo Elite disponují 100% filtrem UV. Speciálně vyvinuté 3D těsněníve spojení s udeálním tvarem zaručují minimální hydrodynamický odpor. Skla brýlí jsou mají úpravu Anti-fog, takže se nezamlží ani při extensivním využití.

Speedo Fastskin Spedsocket 2 White/Copper
1 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Závodní plavecké brýle Fastskin Spedsocket 2 od oblíbené značky Speedo mají nízký profil, který se postará o minimální odpor vody. Samozřejmostí jsou antifogová skla a UV filtr.

Swans Brýle plavecké SR-71M PAF_SBOR
690 Kč 589 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plavecké brýle se zrcadlovým zorníkem disponují 3D těsněním, díky kterému je snížené riziko vniknutí vody k očím. Úprava Premium Antifog zajistí vždy perfektní vidění i za zhoršených podmínek. Swans Brýle plavecké SR-71M PAF_SBOR mají v balení 5 dalších nosníků a transportní obal.

Swans SR-71N blue/white
590 Kč 469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Swans SR-71M blue/yellow unisex jsou plavecké brýle, které mají zrcadlovou úpravu a disponují také UV filtrem s protimlžící ochranou.

Swans SR-71N dark smoke/red
590 Kč 479 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

SwansS R-71N dark smoke/reduni sex jsou plavecké brýle, které mají zrcadlovou úpravu a disponují také UV filtremprotimlžící ochranou.

FINIS Brýle Strike
699 Kč 649 Kč

Vyrobené technologií spojující skla i s rámem brýlí dohromady pro maximální hydrodynamický profil.

Saeko Plavecké brýle S62 Torpedo
250 Kč 239 Kč

Plavecké brýle disponují UV filtrem a Antifog vrstvou, která zamezuje zamlžování skel. Jsou opatřeny duálním silikonovým páskem pro jisté uchycení. Saeko Plavecké brýle S62 Torpedo jsou vhodné pro závodní i tréninkové účely.

Saeko Plavecké brýle S71 UV Phoenix
390 Kč 369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plavecké brýle disponují Antifog vrstvou, která zamezuje zamlžování skel. Ty mají zakřivený tvar pro zlepšení periferního vidění. Jsou opatřeny duálním silikonovým páskem pro jisté uchycení. Saeko Plavecké brýle S71 UV Phoenix jsou vhodné pro závodní účely.

Swans SR-2N
390 Kč 309 Kč

Plavecké brýle Swans SR-2N, poskytují UV a protimlžící ochranu, obsahují 4 velikosti výměnných nosníků a jsou vhodné pro závodní i rekreační plavání. Brýle jsou vyrobené v Japonsku.

Speedo Fastskin Speedsocket 2
1 199 Kč

Závodní plavecké brýle. Speedo Fastskin Speedsocket 2 mají nízký profil, který se postará o minimální odpor vody. Samozřejmostí jsou antifogová zrcadlová skla s UV filtrem. 3D tvarované těsnění a vyměnitelný nosní můstek pak zaručují, že brýle padnou na každý obličej.

Swans SR-71M blue/yellow

Swans SR-71M blue/yellow

Hodnocení: 3
690 Kč 549 Kč

Swans SR-71M blue/yellow unisex jsou plavecké brýle, které mají 3D těsnění a disponují také unikátní technologií, která zabraňuje zamlžení 4× účinněji než u běžných antifog úprav.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Profesionální plavecké brýle.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Profesionální plavecké brýle výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Profesionální plavecké brýle akce.