Bebe-jou Napínací prostěradlo Fabulous
529 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Napínací prostěradlo disponuje gumičkou, která jej udrží přesně na svém místě. Je vyrobeno ze 100% bavlny a potěší vás svou měkkostí a prodyšností. Bebe-jou Napínací prostěradlo Fabulous se zalíbí každému dítěti.

Träumeland prostěradlo jersey UNI
209 Kč

Napínací prostěradla Träumeland jsou vyrobeny ze 100% bavlny a jsou obzvláště elastická. Bavlna je přírodní produkt. Je aktivně prodyšná a velmi odolná. Díky použitému jersey je povrch prostěradla mimořádně měkký a příjemný pro citlivou dětskou pokožku. Velikost UNI je vhodná pro matrace o velikosti 60×120 až 70×140 cm.

Candide Bavlněné prostěradlo 130g/m² 70x140
229 Kč

Candide Bavlněné prostěradlo v mnoha barvách do postýlek o velikosti 70×140 cm. Gramáž je 130g/m², materiál ze 100% bavlny. Lem je zpevněn gumičkou.

Lodger dětské prostěradlo Slumber Solid 70 × 140 cm
479 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětské univerzální prostěradlo Slumber Solid od značky Lodger je vhodné do postýlky o velikosti 120 × 60 cm nebo 140 × 70 cm. Prostěradlo má celoroční využití a to tak, že v létě zabraňuje nadbytečnému pocení vašeho děťátka. V zimě naopak vaše dítě zahřeje. Vyrobeno je z bavlny.

COSING Prostěradlo JERSEY 120x60 cm
209 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Prostěradlo do dětské postýlky značky COSING je vyrobené z příjemného bavlněného materiálu, který pomáhá udržovat sterilní prostředí pro vaše miminko. Rozměry prostěradla jsou na míru dětských matrací.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dětská prostěradla.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dětská prostěradla výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dětská prostěradla akce.