Living Foods Active Rice Diet Shake vanilka 500g - bioaktivní rýžová dieta z hnědé rýže z fermentovaných rýžových otrub s proteinem, superpotravina úplnou biologickou hodnotou

Living Foods Active Rice Diet Shake vanilka 500g - bioaktivní rýžová dieta z hnědé rýže z fermentovaných rýžových otrub s proteinem, superpotravina úplnou biologickou hodnotou

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Výprodej Novinka
Díky jedinečnému kontrolovanému klíčení a fermentaci se velké makromolekuly rozpadají na menší stravitelné části, což pomáhá při hubnutí. Obsahuje vyvážený podíl bílkovin (32%), vitamínů, stopových prvků, aktivních, zažívacích bakteriálních kmenů Bifidobacterium a Lactobacillus. Celý popis
898 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Doprava zdarma

Již se neprodává

Zboží partnera Preston Partner Slovakia s.r.o. CZ

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100048124573

Popis

Proč jsou naklíčené přísady lepší?

Speciální technologií používanou při výrobě produktů Living Foods zastavujeme přirozenou fázi klíčení a růstu rostliny, když je nutriční hodnota osiva nejvyšší, tj. obsahuje nejvíce vitamínů a živin pro úspěšný vývoj. Živiny se aktivují během klíčení. Dostávají se do funkční formy velké makromolekuly se rozpadají na menší jednotky, takže již aktivní živina se snadněji vstřebává a její biologická dostupnost bude pro naše tělo mnohem vyšší.

Nekličená semena uchovávají živiny ve formě obrovských molekul způsobem, který je pro naše tělo obtížně přístupný, chráněné silnou skořápkou, takže při konzumaci v této formě získáváme těžko stravitelnou pasivní živinu.

Living Foods Sport Veganský proteinový koktejl, Rice Diet koktejl, koktejl Fiber Star neobsahují žádný cukr, žádné konzervanty ani umělé přísady.

Produkt je určen na podporu snižování tělesné hmotnosti, pro každodenní použití jako náhrada části denní stravy z hnědé rýže. Klíčená a fermentovaná revolučná forma s 32 % obsahem bílkovín.

Výhody:

Aktivní Rýžová Šejková Dieta je plnohodnotnou náhradou části stravy SUPERFOOD-doplněk na použití, jednou až dva krát denně. Potlačuje pocit hladu a při minimálním příjmu energie po celou dobu je udržovan pocit sytosti.

Díky vyváženému složení působí blahodárně, jsou zde významně zastoupené všechny potřebné živiny obsažené ve stravě. Obsahuje bílkoviny, vitamíny a stopové prvky. Dále velké množství živin na podporu trávení, bakteriální kmeny (min. 1×109 CFU/dávka Bifidobakterií a Laktobacilů).

 

Složení:

Mouka z klíčků hnědé rýže, fermentované-stabilizované rýžové otruby, rýžový protein, výtažek z vanilky, přírodní aroma, stévie, neaktivní kvasinky, Bifidobakterie a Laktobacilové kultury.

Z ekologicky kontrolovaního hospodářství.

Na základě jedinečného způsobu výroby (klíčení a fermentování) roste energetická hodnota rýže, některé látky, které zpomalují trávení (např. kyselina fytová), se štěpí, makromolekuly se rozpadnou na menší, a tak se část živin přemění na formu, která je pro organismus lépe stravitelná, proto se lépe využijí pro potřeby organismu. Spotřeba energie na trávení se tak snižuje. Přitom, se syntetizují užitečné látky jako např. enzymy, vitamíny, bílkoviny (GABA – kyselina gama-aminomáselná).

Díky přírodním aktívním látkám přispívá k vyváženému stavu a perfektní fungování organismu.

*Ulehčí zpracovaní makroživin – tuky, sacharidy, bílkoviny, (Zn, B7)

*Podporuje proces tvorby energie a její výměnu (P, Ca, Mg, Fe, Cu , C, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B12)

*Pomáhá při únavě a snižuje pocit únavy (Fe, Mg, B2, B3, B5, B6, B9, B12)

Zlepšuje a udržuje dobrý stav tkání (Cu, podporuje jeho tvorbu (Mn)

*Přispívá ke zlepšení kvality vlasů, nehtů a pokožky (Zn, Se, Cu, B2, B3)

*Podporuje imunitní systém a jeho fungování (Fe, Zn, Se, Cu, B6, B9, B12, D)

*Podporuje činnost štítné žlázy (I, Se)

 Bohatý obsah bílkovin, vlákniny, vápníku (Ca), fosforu (P), hořčíku (Mg), železa (Fe),

zinku (Zn), částečně mědi (Cu), manganu (Mn), selenu (Se), draslíku (K), dále ( B2, B7, B9, C, D),

zdroje vitaminu E.

Doporučené dávkování:

Dejte 3 odměrky (3 × 17 g, odměrka v balení) dietního prášku do 2,5 – 3,0 dl tekutiny, rozmíchejte v šejkru nebo mixérem (10–15 sek). Doporučujeme hlavně tekutiny z rostlinného původu (např. rýžový a mandlový nápoj). Dají se použít i tekutiny živočišného původu. Produkt je rychle rozpustný a vhodný k okamžité konzumaci. Dávkování je nastavené tak, že po užití nápoje není nutno přidávat žádný jiný výživový doplněk. Obsah balení je 10 dávek.

Po užití dávky doporučujeme zvýšit pitný režim.

Nedoporučuje se užívat více než dvě celé dávky denně!

Po třech týdnech užívání je doporučeno přerušit konzumaci prášku na jeden týden.

Produkt nenahrazuje vyváženou, pestrou stravu a zdravý aktivní životní styl!

 

Kontrola kvality: Biokontroll Hungaria Nonprofit Kft.HU-ÖKO-01

Krajina původu: Maďarsko

Výrobce: Living Food International Kft,Munkás u.158660 Tab

Datum spotřeby na obalu

Netto váha: 500g.(10dávek; 50 g/dávka)