KetoMix KetoMix Proteinový koktejl 40 porcí
1 440 Kč

Proteinový koktejl KetoMix je snadnou, rychlou a chutnou volbou proteinového jídla, které vás zasytí a zároveň dodá vašemu tělu kvalitní bílkoviny, vlákninu, minerální látky i vitamíny. Má nízký obsah sacharidů a tuků a je vhodný již od první fáze ketonové diety Ketomix.

KetoMix KetoMix Ketonová dieta na 2 týdny
2 890 Kč
+ doprava zdarma

Začněte s dietou KetoMix již dnes a díky ketóze, do které se vaše tělo během několika málo dní dostane, půjdou vaše kila rychle dolů. S balíčkem na dva týdny získáte proteinový koktejl, banánovo-jablečnou kaši, zeleninovou polévku a sýrovou omeletu a balení Slim Pasta konajkových těstovin.

KetoMix KetoMix Ketonová dieta na 4 týdny
5 390 Kč
+ doprava zdarma

Začněte s dietou KetoMix již dnes a díky ketóze půjdou vaše kila rychle dolů. V balíčku na čtyři týdny najdete balení proteinového koktejlu a tři příchutě. Dále si budete moci pochutnat na třech různých polévkách, sladkých kaších, omeletách, chlebu nebo pudingu.

Alavis Maxima Whey Protein Concentrate 80% 2200 g
1 060 Kč

Alavis Maxima Whey Protein Concentrate 80% přispívá k růstu a rozvoji svalové hmoty a zdravých kostí. Alavis™ Maxima Whey Protein je snadno rozpustný, nezpůsobuje trávicí potíže, ba právě naopak je lehce stravitelný, chutná výborně, neutrálně, voní po kvalitním mléce z farmy.

Nupo Dieta na 3 týdny – chci zhubnout 10 kg
5 450 Kč

11 balení Diety NUPO vystačí na 3 týdny. Vhodné pro ty z Vás, kdo chcete zatočit s nadváhou. Po třech týdnech doporučujeme 1–2 týdny pauzu, kdy jezte běžnou, zdravou, nízkokalorickou stravu.

KetoDiet Proteinový nápoj příchuť meruňka a mango 35 porcí
1 250 Kč

Proteinový nápoj příchuť meruňka a mango vás zasytí na dlouhou dobu a můžete si ho snadno připravit kdykoliv a kdekoliv.  I v dietě si můžete bez výčitek dopřát ovocnou příchuť meruňky a manga. Obsahuje přes 60 % bílkovin a má snížený obsah sacharidů. .

KetoMix Ketonová dieta na 7 dní
1 390 Kč

Potraviny KetoMix jsou vyvinuty s odborníky na výživu. Kvalitní bílkoviny dovážíme z Velké Británie a směs vyrábíme u nás v České republice. Unikátní složení obsahuje látky pro podporu trávení, správnou činnost mozku a vitamíny pro podporu imunity. .

KetoDiet Proteinový nápoj smetanový na 1 týden (35 porcí)
1 250 Kč

Proteinový nápoj smetanový vás zasytí na dlouhou dobu a můžete si ho snadno připravit kdykoliv a kdekoliv.  I v dietě si můžete bez výčitek dopřát příchuť vanilky. Obsahuje přes 60 % bílkovin a má snížený obsah sacharidů. Proteinový nápoj má vysoký obsah bílkovin. Dobře se rozpouští.

KetoDiet Proteinový nápoj příchuť lískový oříšek a čokoláda 35 porcí
1 250 Kč

Proteinový nápoj příchuť lískový oříšek a čokoláda vás zasytí na dlouhou dobu a můžete si ho snadno připravit kdykoliv a kdekoliv.  I v dietě si můžete bez výčitek dopřát příchuť lískového oříšku a čokolády. Obsahuje přes 60 % bílkovin a má snížený obsah sacharidů. .

KetoDiet Proteinový nápoj příchuť vanilka 35 porcí
1 250 Kč

Proteinový nápoj příchuť vanilka vás zasytí na dlouhou dobu a můžete si ho snadno připravit kdykoliv a kdekoliv.  I v dietě si můžete bez výčitek dopřát příchuť vanilky. Obsahuje přes 60 % bílkovin a má snížený obsah sacharidů. Proteinový nápoj má vysoký obsah bílkovin. Dobře se rozpouští.

KetoDiet Proteinový nápoj příchuť jahoda a banán 35 porcí
1 250 Kč

Proteinový nápoj příchuť jahoda a banán vás zasytí na dlouhou dobu a můžete si ho snadno připravit kdykoliv a kdekoliv.  I v dietě si můžete bez výčitek dopřát ovocnou příchuť jahody a banánu. Obsahuje přes 60 % bílkovin a má snížený obsah sacharidů. .

Intelligent Food Jídlo ze Superpotravin - 49 porci
2 099 Kč

Novinka

Inteligentní jídlo je vyvážené české přírodní jídlo 21. století s vysokým obsahem bílkovin, které přispívá k redukci hmotnosti. Jídlo mate připravené během 1 minuty a je ideální pro sportovce, cestovatele, fitness nadšence a vegany. Neobsahuje laktózu, GMO, konzervanty a umělé dochucovadla.

KetoDiet Proteinový nápoj příchuť malina a černý rybíz 35 porcí
1 250 Kč

Proteinový nápoj příchuť malina a černý rybíz na 1 týden Svěží proteinový nápoj ve výhodném balení vás spolehlivě zasytí a máte ho rychle hotový. Obsahuje přes 60 % kvalitních bílkovin a snížené množství sacharidů. Dodá vám pořádnou porci vlákniny, která přispívá k normální činnosti střev.

Nupo Dieta Kaše Jablko se skořicí 12 porcí
530 Kč

Výborná NUPO kaše Jablko se skořicí v prášku. NUPO Dieta je jedna z nejefektivnějších a nejbezpečnějších metod hubnutí. Jedná se o nízkokalorický program, který vás rychle a zdravě dostane do skvělé formy.

Prom-IN CFM Evolution 1 kg
567 Kč

CFM Evolution je vysokoprocentní proteinový nápoj vyrobený metodou cfm (cross flow microfiltration – mikrofiltrace zkříženým tokem přes keramické filtry), která zachovává maximum bio-aktivních frakcí původní suroviny.

Prom-IN CFM Evolution 2 250 g
1 070 Kč

CFM Evolution je vysokoprocentní proteinový nápoj vyrobený metodou cfm (cross flow microfiltration – mikrofiltrace zkříženým tokem přes keramické filtry), která zachovává maximum bio-aktivních frakcí původní suroviny.

KetoDiet Proteinový nápoj příchuť vanilka 7 porcí
385 Kč

Proteinový nápoj příchuť vanilka vás zasytí na dlouhou dobu a můžete si ho snadno připravit kdykoliv a kdekoliv. I v dietě si můžete bez výčitek dopřát příchuť vanilky. Obsahuje přes 60 % bílkovin a má snížený obsah sacharidů.

KetoDiet Proteinový nápoj příchuť banán 7 x 27 g
385 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Proteinový nápoj příchuť banán je vhodným doplňkem při hubnutí, ale i v rámci zdravého životního stylu. Obsahuje vysokou dávku bílkovin, vitamínů a minerálů.   Tento proteinový nápoj má zároveň nízký obsah cukrů.

KetoMix Příchuť ke koktejlu - lesní směs 45g
89 Kč

Příchuť lesní směs potěší hlavně ty, pro které je při dietě náročné vynechat sladké ovoce. Pouhá jedna lžička této směsi změní váš koktejl v pestré jídlo, které můžete jíst po celý den. Jednotlivé dochucovací směsi můžete mezi sebou mixovat, a tím utvářet nové a nové kombinace chutí.

Naturalis Smoothie se Superfoods BIO 180 g
211 Kč

Smoothie se Superfoods BIO obsahuje celou škálu nejkvalitnějších superpotravin. Mezi ně patří goji berries neboli kustovnice čínská, mochyně peruánská neboli golden berries, moruše bílá, baobab (který vyniká vysokým obsahem vitaminu C) či například yacon.

KetoMix Příchuť ke koktejlu - čokoláda 45 g
89 Kč

Příchuť ke koktejlu – čokoláda je ideální pro milovníky sladké chuti. Pouhá jedna lžička této směsi změní váš koktejl v pestré jídlo, které můžete jíst po celý den. Jednotlivé dochucovací směsi můžete mezi sebou mixovat, a tím utvářet nové a nové kombinace chutí.

KetoMix Příchuť ke koktejlu - kokos 45 g
89 Kč

Příchuť ke koktejlu – kokos, je jemná a ideální pro milovníky exotických chutí. Pouhá jedna lžička této směsi změní váš koktejl v pestré jídlo, které můžete jíst po celý den. Jednotlivé dochucovací směsi můžete mezi sebou mixovat, a tím utvářet nové a nové kombinace chutí.

KetoMix Příchuť ke koktejlu - vanilka 45g
89 Kč

Příchuť ke koktejlu – vanilka potěší vaše smysly. Pouhá jedna lžička této směsi změní váš koktejl v pestré jídlo, které můžete jíst po celý den. Jednotlivé dochucovací směsi můžete mezi sebou mixovat, a tím utvářet nové a nové kombinace chutí.

SEMIX Proteinový koktejl banánový 30g
18 Kč

Proteinový koktejl banánový obsahuje 17 g bílkovin na jednu porci z kvalitního syrovátkového proteinového koncentrátu, dále má vysoký obsah vlákniny a nízký obsah nasycených tuků. Bez palmového tuku. Sypká směs na přípravu Proteinového koktejlu banánového.

Nupo Dieta na 2 týdny – chci zhubnout 3-5 kg
3 870 Kč

7 balení Diety NUPO vystačí na 14 dní. Vhodné pro ty z Vás, kdo chcete zhubnout 3–5 kg. Po dvou týdnech je hubnutí nastartováno a váhový úbytek je znát. Úbytek závisí na počáteční výchozí váze, ale v průměru je to 5% z počáteční váhy

Nupo Ochutnávka NUPO Diety
530 Kč

Nechcete kupovat zajíce v pytli? ? Nemusíte hned pořizovat celé balení NUPO Diety. Nejprve ochutnejte, a pak se můžete rozhodnout, které příchutě NUPO zakoupíte. Ochutnávkové balení NUPO obsahuje jednu porci od každé příchuti a k tomu NUPO šejkr jako dárek.

Chia Shake Vegan Protein Shake 450 g
305 Kč

Vegan Protein Shake je plnohodnotou náhradou jídla, která zasytí, dodá energii a osvěží. Nutriční hodnoty na 100g: Energie  1603 kJ Kalorie  383 kcal Bílkoviny   20 g Sacharidy   47 g — Cukry   4 g Vláknina  13 g Tuky   9 g — Nasycené   2 g Sůl   0,5 g.

Nupo Dieta - Nápoj Čokoláda 12 porcí
530 Kč

Dánská dieta NUPO je založená na velmi nízkém příjmu kalorií. Je doplněna o potřebné vitamíny a minerály tak, aby byla vyvážená a tělo nijak nestrádalo. Jedno balení diety NUPO obsahuje 12 porcí od jedné příchuti. Za den je v NUPO dietě 6 porcí, které můžete kombinovat dle chuti.

Nupo Dieta na 8 dní – Detox
2 440 Kč

NUPO 8 denní Detox poskytne vašemu tělu úlevu a odlehčí organismus, zrychlí vaše trávení a nastartuje metabolismus. Během týdenního Detoxu shodíte i nadbytečná kila.

KetoLife Proteinové pyré - Pomerančové 100 g
69 Kč

Proteinové pyré – Pomerančové obsahuje bílkoviny, které potřebuje je celé tělo, zvlášť při sportu. Lněný olej.  Čistí cévy od tuku, posiluje imunitu, pomáhá zhubnout a přecházet cukrovce a rakovinovému bujení. Chia olej.

Nupo Dieta - Pikantní thajská polévka 12 porcí
530 Kč

Chutná pikantní thajská kuřecí polévka v prášku. NUPO Dieta je jedna z nejefektivnějších a nejbezpečnějších metod hubnutí. Jedná se o nízkokalorický program, který vás rychle a zdravě dostane do skvělé formy.

KetoMix Proteinový koktejl KetoMIX 1200 g
1 440 Kč

Proteinový koktejl KetoMix je skvělou součástí ketonové diety a to nejen z důvodů snadné přípravy, kdy stačí přidat pouze vodu, ale i možností zvolit si vlastní příchuť a upravit její intenzitu.

KetoMix Proteinový koktejl KetoMix 450 g (15 porcí)
690 Kč

Proteinový koktejl KetoMix je skvělou součástí ketonové diety a to nejen z důvodů snadné přípravy, kdy stačí přidat pouze vodu, ale i možností zvolit si vlastní příchuť a upravit její intenzitu. .

Prom-IN CFM Evolution TOP CHOICE 2 250 g
1 121 Kč

CFM Evolution TOP CHOICE je vysokoprocentní proteinový nápoj vyrobený metodou cfm (cross flow microfiltration – mikrofiltrace zkříženým tokem přes keramické filtry), která zachovává maximum bio-aktivních frakcí původní suroviny.

Prom-IN PenthaPro® Balance 1 kg
611 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

PenthaPro® Balance je proteinový nápoj tvořený směsí pěti různých zdrojů bílkovin.

KetoMix Kakaový horký nápoj 90 g
150 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kakaový horký nápoj KetoMix vás překvapí svou jemnou čokoládovo-mléčnou chutí. V chladných dnech vás navíc příjemně zahřeje a zasytí.

KetoMix KetoMix Ketonová dieta na 3 týdny
4 390 Kč
+ doprava zdarma

Začněte s dietou KetoMix již dnes a díky ketóze, do které se vaše tělo během několika málo dní dostane, půjdou vaše kila rychle dolů. V balíčku, který vám zajistí kompletní stravu na tři týdny, najdete balení proteinového koktejlu, dvě polévky, kaše, palačinky, omelety a konjakové těstoviny.

KetoMix Ketonová dieta na 2 týdny
2 890 Kč

Potraviny KetoMix jsou vyvinuty s odborníky na výživu. Kvalitní bílkoviny dovážíme z Velké Británie a směs vyrábíme u nás v České republice. Unikátní složení obsahuje látky pro podporu trávení, správnou činnost mozku a vitamíny pro podporu imunity. .

KetoMix Příchuť ke koktejlu - jahoda 45 g
89 Kč

Příchuť ke koktejlu – jahoda, osvěžující a ideální pro milovníky ovocných chutí. Pouhá jedna lžička této směsi změní váš koktejl v pestré jídlo, které můžete jíst po celý den. Jednotlivé dochucovací směsi můžete mezi sebou mixovat, a tím utvářet nové a nové kombinace chutí.

KetoDiet Proteinový nápoj příchuť lískový oříšek a čokoláda 7 porcí
385 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Proteinový nápoj příchuť lískový oříšek a čokoláda vás zasytí na dlouhou dobu a můžete si ho snadno připravit kdykoliv a kdekoliv. I v dietě si můžete bez výčitek dopřát příchuť lískového oříšku a čokolády. Obsahuje přes 60 % bílkovin a má snížený obsah sacharidů.

Naturalis Smoothie Čokoláda + Chilli BIO 180 g
197 Kč

Smoothie Čokoláda + Chilli BIO obsahuje kromě jedinečných superpotravin i pravou čokoládu, nepražené RAW kakao prvotřídní kvality či špetku lehce pikantního chilli.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Proteinové nápoje.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Proteinové nápoje výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Proteinové nápoje akce.