Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12543977

Autoprofi Nano ochrana motoru

Autoprofi Nano ochrana motoru

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Vysoce účinný přípravek na ochranu motoru na bázi nanočástic. Výrazně snižuje tření a opotřebení. Ideální ochrana pro motory s turbem. Celý popis
419 Kč
Zboží od: Autoprofishop.cz
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
419 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

10.2.2023 na výdejním místě
10.2.2023 - 13.2.2023 na vaší adrese

Popis

Vlastnosti• vytváří vysoce aktivní anti-třecí nano bariéru v oleji. Tato bariéra chrání všechny vnitřní plochy v motoru a jeho součásti• ponechává O-kroužky, těsnění a hřídelové těsnění měkké a pružné• poskytuje vysoce efektivní ochranu před opotřebováním (nanočástice se usazují do pórů materiálu, čímž se rapidně redukuje tření a opotřebení)• nevytváří pevné spojení s kovy• zlepšuje proudění oleje během studených startů• hladší a tišší chod motoru a výrazně prodlužuje životnost agregátu• zvyšuje výkon motoru• excelentní vlastnosti tzv. „chodu na sucho" a nedochází k tzv. „zapékání"

Oblast použití: Vhodný pro všechny benzínové a dieselové motory. Ať jsou to dieselové motory se systémem common rail, nebo benzínové motory s přímým vstřikováním. Především velmi doporučený pro motory s turbem, katalyzátorem a též filtrem pevných částic. Nedoporučuje se pro úplně nové vozy v záběhu!

Reakční doba: Působí během provozu

Spotřeba: pozitivní efekt lze pozorovat až do max 5 l olejové náplně (optimální poměr pro nejlepší výsledek je 3,75l oleje na 250ml přípravku, v tomto poměru nekombinujte s jinými aditivy do oleje)

Aplikace: Přidávejte do nového oleje. Před použitím doporučujeme nejdříve vyčistit olejový systém přípravkem Autoprofi Výplach motoru (Engine Clean). Pro zachování efektu je potřeba Nano ochranu motoru aplikovat při každé výměně oleje – nepojí se s kovy, nezapéká se, ale plave volně v oleji, proto se vypustí se starým olejem. 

Obsah: 250 ml