Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12794615

BG 6576 KIT DEKARBONIZACE DIESEL Velký

BG 6576 KIT DEKARBONIZACE DIESEL Velký

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Speciální set přípravků pro celkovou dekarbonizaci dieselových motorů. Celý popis
3 490 Kč
3 201 Kč
Prodává JandysAuto
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
3 490 Kč
3 201 Kč
S novou kartou za

12.8.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
12.8.2022 - 15.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

BG 6576 Sada pro kompletní dekarbonizaci dieselových motorů s DPF velké balení

Exkluzivní set, který se zaměřuje na preventivní servis, který zajišťuje řádné spalování paliva a tím pádem předchází zanášení filtru pevných částic, který je velice důležitou součástí dieselového motoru. Řádné spalování nafty dokáže velice výrazně ovlivnit zanášení a životnost filtru.

Sada je určená pro vozy s olejovou náplní o velikosti 9–15 litrů a palivovou nádrží do 150 litrů. 

Sada obsahuje:

  • BG 10932 EPR Čistič motoru – profesionální výplach motoru se 100% účinností, který účinně změkčuje a rozpouští i ty nejodolnější usazeniny, které ucpávají pístní kroužky. Navrací zpět kompresní tlaky motoru a zabraňuje poškození olejové pumpy a těsnění.

 

  • BG 11232 DOC Aditivum motorového oleje - aditivum motorových olejů pro dieselové motory, obsahuje komplexní balíček všech hlavních aditivních prvků. Výrazně prodlužuje životnost motorového oleje a součástí motoru. Udržuje výkonnost dieselového motoru, neutralizuje kyselé složky v oleji, snižuje tření a opotřebení motoru. Je kompatibilní se všemi oleji dieselových motorů, včetně syntetických a vícestupňových. Udržuje motor bez usazenin.

 

  • BG 24532 Čistič palivového systému - prémiový odstraňovač karbonových usazenin z nejmodernějších systémů dieselových motorů. Odstraňuje odolné usazeniny z celého systému vstřikování nafty, včetně vstřikovačů paliva a spalovacích komor. Navrací výkon motoru, zlepšuje studené startování, zajišťuje klidný chod motoru a několikanásobně prodlužuje životnost vstřikovacího systému.

Doporučení od výrobce:

Používejte každých 15000 km a Váš motor bude stále v dobré kondici.