Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6378100

Ultradesk Invader, černý/červený (UDESK-IN-RD)

Ultradesk Invader, černý/červený (UDESK-IN-RD)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Herní stůl vyrobený z kvalitních materiálů s řadou praktických vychytávek: velká pracovní a herní plocha z karbonových vláken, velikost plochy stolu 120 × 64 cm. Výška stolu 75 cm. LED podsvícení (6 barev a různé efekty), otvory pro kabeláž, stojan pro uložení herního příslušenství s USB porty. Celý popis
5 284 Kč
Zboží od: CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
5 284 Kč
Poslední kus
S novou kartou za

27.9.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Herní stůl Ultradesk Invader, černý/červený

Pro někoho je hraní her zábava či relax, a pro někoho je to v dnešní době i forma výdělků a práce, ať už je jedno anebo druhé, všichni herní nadšenci chápou a vědí, že herní výbava je základ. A v dnešní době už nemluvíme jen o monitoru, klávesnici a myši, ale také o herních židlích anebo v tomto konkrétním případě o herním stolu.

Herní stůl Ultradesk Invader je špičkový herní stůl vyrobený z kvalitních materiálů s řadou praktických vychytávek, které se postarají o Váš maximální komfort při hraní her.

Čím si Vás stůl získá?

Tak například svou velkou pracovní plochou z karbonových vláken, která celá funguje jako XXL podložka pod myš. Boční hrany stolu jsou ohraničeny estetickými ochrannými zábranami s LED RGB podsvícením. 

U podsvícení máte možnost vybrat si z 6 různých barev a z několika speciálních režimů. Vše se jednoduše nastavuje pomocí dotykového funkčního tlačítka na boku stolu.  

To, ale není stále vše. Stůl je také vybaven speciálním stojanem Ultradesk Beam, který je určen pro uložení různého herního příslušenství a doplňků, a navíc je i vybaven několika USB porty. Vychytávky jako držák pro nápoje anebo háček pro pověšení sluchátek, to už je u takového stolu snad běžnou výbavou.

V zadních rozích stolu pak naleznete otvory pro kabeláž, které usnadní celou práci se zapojováním a organizací.

  • LED podsvícení 6 barev, 3 režimy, 4 segmenty
  • Velká pracovní plocha z karbonových vláken 120 × 64 cm
  • Výška stolu 75 cm