e-doggy Kvalitní pelíšek pro psa z eko kůže BASIC "S" námořnicky modrý

e-doggy Kvalitní pelíšek pro psa z eko kůže BASIC "S" námořnicky modrý

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Ortopedický, voděodolný, antialergický pelíšek z eko kůže s paměťovou pěnou.   Celý popis
2 948 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: Crazy paws

Skladem u partnera poslední 1 kus

29.7.2021 - 30.7.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Crazy paws

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100021358408

Popis

Pelíšek BASIC je vyroben z vysoce kvalitní Eko kůže, díky které se pelíšek snadno udržuje. Stačí ho otřít hadříkem. Potah pelíšku lze odzipsovať a prát (praní na 30 ° C ruční praní, nesušit v sušičce). Pelíšek je ručně šitý a se správnou péčí velmi trvanlivý. Je poměrně těžký, čili i když na něj pes skočí, neklouže.

Vysoce kvalitní výplň pelíšku:

V pelíšku nepoužíváme jako výplň vatu, protože vata je materiál nízké kvality, který se po krátkém čase používání deformuje. Abychom vyhověli i nejnáročnějším klientům jako výplň jsou použity textilní zbytky (např. Malé části postřih triček), které jsou sešité dohromady a vložené do speciálních výplňových kapes. Použité materiály jsou velmi pohodlné a funkční pro vašeho psího miláčka. Na jednoduché rozebrání a údržbu jsou použity kvalitní zipy

Ortopedická pěna VISCO:

Ortopedická paměťová pěna Visco je ideální zejména pro psy s problémy s klouby, nebo s jinými zdravotními problémy kostí a pojiva. Tento materiál umožňuje překonat vašemu pejskovi den bez bolestí. Díky ortopedickému základu se materiál přizpůsobuje tělu psa. Použití paměťové pěny je vhodné i pro mladé psy středních a velkých plemen v období růstu na předcházení zdravotních vývojových pohybových problémů. Paměťová pěna je v části pelíšku na níž pes leží. Výška paměťové pěny je 5 cm.

Vyměnitelné části:

Výplň obsahuje různé výplňové sáčky plněné textilními zbytky. Takové řešení dává možnost vyměnit vnitřek za nové, takže je možné používat produkt roky. Při pravidelném standardním denním čištění vlhkou handričou nebo sprejem nevyžaduje další údržbu.

Zdravotní hledisko:

Syntetická kůže, kterou používáme není pórovitá. Neabsorbuje pachy dovnitř tkáně a vnitřních vrstev pelíšku. Antialergická úprava.

Správná teplota:

Lidé se cítí útulně, když jim je příjemně teplo. Psi si udržují teplotu těla díky osrstění. Potřebují správné podmínky, aby se cítili komfortně. Proto používáme syntetickou kůži, která absorbuje teplo produkované tělem psa, tak aby se nepřehřívaly.

Efektivní ochrana před alergiemi:

Dnes má stále více a více psů problémy s alergiemi. Víme, že alergie jsou civilizační onemocnění. V témže nezdravém životním prostředí, ve kterém žijeme my, žijí i naše psy. Proto se potřebujeme starat io zdraví našich psů a musím jim pomáhat překonat alergické symptomy. Jsme přesvědčen, že naše pelíšky mohou zajistit ty nejideálnější podmínky pro alergické psy.

Čistota a hygiena:

Mikroby jsou tu od nepaměti, tak jako lidé a zvířata. Naneštěstí jsou tichými společníky i pelíšků našich psů. Pelíšek je perfektní místo na hromadění a množení mikrobů. Mikroby způsobují zápach a zdravotní problémy nám a také našim psům. Analyzovali jsme to a proto jsme vybrali materiál, který nenasává vodu a pachy.

Odkud pochází ten nepříjemný zápach?

Důvodem nepříjemného zápachu nejsou chlupy, ale maz produkovaný v mazových žlázách. Maz, který se smíchá s chlupy obsahuje množství bakterií a plísní. Ty způsobují zápach a často i nemoci, pokud jsou vhodné podmínky. Z tohoto důvodu je velmi důležité, aby lože psa bylo omyvatelné a neabsorbovalo tekutiny.

Rozměry:

Vnější rozměr: 80 x 60 cm, výška 15 cm

Vnitřní rozměr: 50 x 35 cm

Vhodné plemena: jorkšír, Malý knírač, Trpasličí pinč, Malý pudl