Daydream Psí pelíšky DOGGIE Velký 110x80x15 cm

Daydream Psí pelíšky DOGGIE Velký 110x80x15 cm

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Pelíšky všech velikostí v originálním „psím“ designu. Celý popis
1 799 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: ORLIXOR

Již se neprodává

Zboží partnera ORLIXOR

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100018587595

Popis

ČESKÝ VÝROBEK, designovaný i šitý výhradně v ČR.

Psí pelíšky DayDream jsou vyrobeny z velice odolného a na dotek příjemného materiálu. Jedná se o 100% polyesterový materiál typu 600D x 600D s vnitřní PVC vrstvou. Velmi snadno se udržuje a čistí, proto je vhodný i do exteriéru. Díky vnitřní skryté silné vrstvě podgumovaní látky neprojde prach ani tekutina dovnitř pelechu a ten je tak nepromokavý. 

Samotná série „Doggie“ má originální, námi vytvořený design, s motivy z psího světa. Materiál je tvořený na zakázku, takže nikde jinde stejný nenajdete. 

Psí pelíšky Day Dream jsou naplněné polystyrenovými kuličkami a jsou tak vhodné zejména pro psy trpící ortopedickými problémy, otlaky a chorobami kůže. Tyto pelechy se proto také označují jako ortopedické nebo zdravotní. Naplněny jsou neprašným tvrzeným expandovaným polystyrenem, známým pod názvem EPS KULIČKY vysoké kvality. Tyto polystyrenové kuličky, které jsou určené speciálně pro sedací vaky, jsou vyráběny v České republice, jsou tvrzené, antialergické a splňují nejpřísnější požadavky na styk s pokožkou, směs obsahuje kuličky velikosti od 3–5 mm.

 

hlavní výhody:
  • Dokonalé izolační vlastnosti polystyrenu v sedacím vaku – pejsci nenastydnou od podlahy

  • EPS kuličky jsou zcela hypoalergenní a bezprašné, nedrží se v nich roztoči ani jiné nepříjemné breberky

  • Někteří pejsci trpí inkontinencí – pro ně je velmi snadná údržba pelíšku základem – kdy stačí celý pelíšek vzít a osprchovat

  • Pelíšky jsou vysoké a díky přesýpání EPS kuliček, vytváří velký prostor pro přizpůsobení se pejskovi a dobrou izolaci.

I tyto pelíšky mají TROJÍ UZAMČENÍ kuliček! Suchý i klasický zip u vnějšího obalu a další zdrhovadlo na vnitřním vaku. Zipy jsou zvoleny tak, aby nedocházelo k otevření ani při velké dětské nebo psí snaze, ale zároveň umožňují snadné doplnění nebo odebrání kuliček ze sedacího pytle v případě potřeby.

Každý pelíšek obsahuje dále VNITŘNÍ OCHRANNÝ VAK, který ukrývá samotnou náplň, tedy EPS kuličky. Vnitřní ochranný vak je opatřen zdrhovadlem, které umožňuje odejmutí nebo dosypání části náplně sedacího vaku. Zároveň je tím umožněno vyjmutí celého vnitřního ochranného vaku, takže vnější vak můžete ručně vyprat, nebo jej třeba osprchovat, pokud by byl zaprášen a vám se nechtělo jej očistit pouze hadříkem. Také po více letech třeba budete chtít vnější obal vyměnit a zde se opět nabízí snadnější manipulace. Praní v pračce nedoporučujeme – poškozuje vnitřní PVC vrstvu (viz článek o praní vaků).

Otlaky a bolestivé klouby – věčný problém

I tento sedací pytel má blahodárný vliv na klouby, ale i na problémy s otlaky psů. Tyto problémy pronásledují zejména velká a těžká plemena psů, pro která je tak asi nejdůležitější. I menší psi však ocení pohodlí, které jim sedací vaky pro psy nabízí. Naopak pro menší plemena psů jsou pak důležité dokonalé izolační vlastnosti polystyrenu v sedacím vaku.

Sedací vaky – pelíšky tak podle našeho názoru minimálně zpříjemní Vašim kamarádům život, ale osobně věříme, že jej i prodlouží. Každý pejskař ví, jak zejména staří psi trpí na klouby, otlaky a psi chovaní venku také záněty močového měchýře. A tomu všemu sedací vaky a pytle Day Dream předchází.


Pokud stále nemáte veškeré informace podívejte do často kladených otázek, nebo nám napište.

Vše je uvedeno přehledně v tomto článku o sedacích vacích pro psy.

Máte problémy s OTLAKY u psů? Čtěte tento článek.

Day Dream